Як побороти депресію? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Обійми настільки підіймають настрій людини, що вчені вирішили використовувати гормон, який виробляється під час обіймів, для лікування депресії.

Окситоцин, гормон, активно виділяється не тільки під час обіймів, але і в процесі сексу, здатний значно знизити рівень депресії. Зараз вчені вважають, що обійми (а по можливості – секс) можна назвати самим приємним і ефективним способом підвищення настрою.

«Наше дослідження говорить про те, що замість стандартних способів піти від депресії – ізоляції від суспільства, навпаки, потрібно звернутися до близької людини, щоб той надав тобі соціальну підтримку», – стверджує доктор Марк Елленбоген з Університету Конкордія в Канаді.

Експерти впевнені, що цей спосіб боротьби з депресією, і просто поганим настроєм, можна назвати самим приємним і нешкідливим.

"); $("#textVersion").text("Як побороти депресію?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23316"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як побороти депресію?