Як без дотику пробудити бажання в жінки? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Звичайно, у кожної жінки є свої неповторні сексуальні уподобання, і з’ясувати, що саме змушує твою нову партнерку підноситися на сьоме небо і пронизливо стогнати на заздрість всім сусідам по молодше і на зло сусідам постарше – один з найбільш захоплюючих аспектів нових відносин.

Але щоб скоріше перейти до індивідуального, варто скористатися універсальним досвідом людства – адже треба з чогось починати ці самі відносини.

1. Голос нижче!

Для того, щоб відчути збудження, чоловікові достатньо побачити підходящий об’єкт. На жаль чи на щастя, у жінок все трохи складніше. Вони набагато сильніше збуджуються від того, що вони чують і від емоцій, які переживають. Так що наблизь губи до її вуха, наскільки це дозволяють ваші відносини в даний момент, і розкажи їй, як чудово вона сьогодні виглядає. Можеш заодно додати, як тобі не терпиться побачити її голою, але тільки якщо ви вже досить близькі. Зайва відвертість невчасно може принести прямо протилежний ефект. А ось романтичність – варіант безпрограшний.

Не шепочи, і не кричи – говори низьким, спокійним голосом. Дослідження Гарвардського Університету показало, що жінки знаходять чоловіків з глибокими голосами більш привабливими, здоровими і владними.
 
2. Додай прянощів

Можливо, індійська кухня і не викликає у тебе ніяких сексуальних асоціацій, але проте каррі за своїм складом наближається до ідеального афродизіаку. Гострий перець, часник і цибуля стимулюють кровообіг і у тебе, і у неї, а шафран підвищує сексуальне бажання – доведено вченими з гвельфського Університету (Канада).

 3. Похвалися шрамами

Не всім дівчатам подобаються погані хлопці. Не всім, але багатьом. Більше того, жінки, що шукають нетривалих відносин (чи, радше, зносин без зайвих відносин) якраз воліють хлопців зі шрамами на обличчі. Ні, ми ні в якому разі не рекомендуємо тобі терміново шукати пригод на дупу з метою роздобути шрамів на фізіономію, якщо їх у тебе там немає. Але якщо вони є – не ховай їх. Краще при нагоді розкажи їй, в якій битві ти їх заробив, і побачиш, як у неї в очах загориться вогник бажання.

4. Не дарма спітнів

Біг – це не тільки спосіб скинути зайві калорії, але і підвищити свої «постільні» показники. Адже біг укріплює серцево-судинну систему і покращує кровообіг – так би мовити, фундамент твердої ерекції. Якщо ти умовиш свою половину бігати разом з тобою – чудово, адже жінки які регулярно займаються бігом легше досягають оргазму, і він у них більш інтенсивний. Втім, якщо вона займається будинком, поки ти намотуєш кілометри в найближчому парку, це теж добре – головне, повернувшись з пробіжки, по дорозі в душ легенько чмокни її в щоку і спокійно іди митися.

"); $("#textVersion").text("Як без дотику пробудити бажання в жінки?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23323"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як без дотику пробудити бажання в жінки?