Регулярний секс збереже молодість? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Регулярне сексуальне життя допомагає людям довше залишатися молодими, стверджують експерти.

Дослідження доктора Девіда Вікса показують, що літні чоловіки і жінки з активним статевим життям виглядають приблизно на 5-7 років молодше свого реального віку.

Доктор Вікс стверджує, що люди в будь-якому віці повинні бути інформовані про те, які перспективи розкриваються перед ними у зв’язку з насиченим статевим життям.

Експерти так само повідомили, що задоволення, одержуване від насиченого сексуального життя, можна назвати «вирішальним чинником» у збереженні молодості.

Нагадаємо, що під час сексу виділяється гормон, який діє як природне болезаспокійливе, зменшує рівень тривоги і допомагає організму заснути. Також секс стимулює кровообіг, що дуже важливо для серця і надає шкірі здорове сяйво. Гормон росту, який виділяється під час любовних ласок, допомагає зберегти пружність шкіри і зменшує шанс виникнення зморшок.

"); $("#textVersion").text("Регулярний секс збереже молодість?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23331"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Регулярний секс збереже молодість?