Як освіжитися в спеку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Мрієш освіжитися в літню спеку? Немає нічого простіше! Ось кілька наших порад, які допоможуть тобі відчути приємну прохолоду.

1. Зміни парфум

Насичені аромати з теплими східними або пряними нотами краще відкласти на зиму. Влітку зроби вибір на користь легких запахів з цитрусовими, фруктовими, квітковими або морськими мотивами. До речі, якщо хочеш, щоб аромат став більш стійким, спробуй тримати його в холодильнику.

2. Користуйся кремом з охолоджуючим ефектом

Існує думка: чим прохолодніше ногам, тим свіжіше ти себе почуваєш. Саме тому в спеку варто вибирати «дихаюче» взуття і мазати ступні і пальці ніг спеціальним засобом з охолоджуючим ефектом. Зазвичай до складу таких кремів входить ментол і евкаліпт, які відповідають за ту саму приємну свіжість. Мазати таким засобом слід щодня після ретельного миття ніг.

3. Подружись з термальною водою

Спробувавши її один раз, ти не розстанешся з нею ніколи. Термальна вода – це вода, яка видобувається з цілющих джерел. До її складу входять живлячі шкіру мікроелементи та їх сполуки. Деякі називають її вирішенням всіх проблем з шкірою, адже вона не тільки добре освіжає, але і зволожує, живить, заспокоює і захищає шкіру обличчя. Особливо популярною термальна вода стає в літній період. Її можна придбати в будь-якій аптеці і розпорошувати на обличчя стільки, скільки тобі захочеться. У спеку вона володіє відмінним освіжаючим ефектом, про який всі так мріють.

"); $("#textVersion").text("Як освіжитися в спеку?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23300"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як освіжитися в спеку?