Самомотивація допоможе досягти успіху? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Забудь про підтримку натовпу або агресивної конфронтації з супротивником, ти – свій найкращий мотиватор, заявили вчені з Університету Бірмінгема.

У дослідженні, спортсмени, які повідомили про те, що вони внутрішньо мотивують самі себе, щоб першими прийти до фінішу під час змагання, змогли з великим успіхом пройти складніші випробування, ніж ті, хто зізнався, що їх прагнення до перемоги обумовлено зовнішнім тиском або почуттям провини.

Природно, підтримка допомагає тобі на початкових етапах, але, в кінцевому рахунку, в більш складних ситуаціях, коли перемога буде залежати тільки від тебе, тиск з боку сторонніх не стане таким вже мотиватором. А люди, які йдуть до мети завдяки своїм власним внутрішнім стрижням, не здадуться навіть тоді, коли завдання буде здаватися нездійсненним.

Щоб частіше досягати бажаного, почни вести щоденник, в якому ти будеш записувати всі свої досягнення і перемоги, нехай навіть невеликі.

Переглядай його час від часу замість того, щоб сліпо рухатися вперед. Ти зможеш відстежувати, свої досягнення, і де саме у тебе почалися проблеми, що допоможе вирішити, коли прийшов час обирати нову мету.

"); $("#textVersion").text("Самомотивація допоможе досягти успіху?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23313"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Самомотивація допоможе досягти успіху?