Як ввічливо знайомитися з дівчатами? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Думаєш, справжній спокусник дівчат – хам і невіглас? Зовсім ні: добре продумана стратегія пікапа увага ввічливості.

Бути справжнім суворим мужиком – модно, але для челябінських хлопців. Ти – серйозний інтелігентний чоловік. Дамам подобаються такі хлопці. Вони люблять, коли за ними доглядають. Ми дамо тобі пару порад, як приємно здивувати дівчину твоїми манерами

Прогулянки по тротуарах

Коли гуляєте разом, старайся вести її посеред тротуару. Мотиви гранично прості: щоб на голову дівчині не звалився чийсь вазон з балкона. Але й не відпихай дівчину до краю. Раптом нечемний водій ополосне її калюжею з проїжджої частини. Дрібниці, а з них адже все і починається.

Хто першим присяде

Це вже виглядає як більше не на манеру, а на звичку. Завжди і скрізь хлопці поступаються жінкам місце. Але ти – не всі. Почекай, поки вона присяде. Потім, зрозуміло, вже і сам можеш всістися. Цей простий жест не просто відрізнить тебе від усіх, а зробить твою ввічливість справжньою і непідробною. Буває, коли дівчина забарилася. Стояти стовпом і чекати – ніяково. З боку виглядає теж нерозумно. Прояви творчий підхід: повісь пальто або підготуй стільчик. Не стій.

Лексикон

Всьому своє місце. Стосується і лексикону, яким будеш користуватися на побаченні. Забудь про блатну мову і інші хлоп’ячі штучки. Ти – дорослий, і освічений хлопець. Це не означає, що потрібно вживати кілометрові фрази з незрозумілим закрученим глуздом. Дівчина зрозуміє: ти – ерудований хлопець, який знає ціну собі і своєму оточенню.

Парасолька

Дрібниця, а їй буде приємно. Навіть якщо опадів не передбачається. Дурна картина: спека, а ти носишся з парасолькою. Тому не полінуйся і подивися погоду в інтернеті. Ну а якщо вже нагряне дощ, ти на коні. Тримай парасолю. Щоб ні одна крапля не впала на неї.

Проведи

Ще одна важлива деталь. Не будь нав’язливим, щоб панночка не подумала, ніби напрошуєшся до неї на чашечку чаю. Але пам’ятай: довести її до вхідних дверей квартири – твій головний пріоритет. Дівчина повинна відчувати себе в безпеці поряд з тобою. До того ж це хороший шанс отримати бонус у вигляді прощального поцілунку.

Запропонуй піджак

Якщо прогулянка затяглася до пізнього вечора або різко похолодало, запропонуй піджак. Це стара пісня, але, все ж, про головне. Нехай тобі доведеться померзнути, але пам’ятай, її комфорт – твій головний пріоритет.

Поступися місцем

Найкраще дати їй першій присісти. Але якщо зустріч несподівана або просто сподобалася дівчина в транспорті – поступися їй своїм місцем. Такий жест продемонструє дбайливість. У тебе правильно розставлені пріоритети і ти нею дорожиш. Але потім – не стій у неї над головою, викличеш незручність ситуації. Відійди убік або просто дістань книгу.

Вимкни мобільний

Часто хлопці ніяк не можуть відволіктися від своїх справ навіть на побаченнях. Або того гірше, коли думаєш, що постійні дзвінки під час зустрічі зроблять з тебе ділового та крутого. Помилка. Ти прийшов до неї на побачення, а не вирішувати справи або понти ганяти. Вимкни телефон. Або просто скидай, якщо раптом комусь закортіло подзвонити тобі саме в цей момент. Дівчина повинна відчувати свою значимість. Вона – під номером один.

"); $("#textVersion").text("Як ввічливо знайомитися з дівчатами?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23247"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як ввічливо знайомитися з дівчатами?