Як прибрати пивний живіт? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Як мінімум, переважна більшість нормальних людей не хоче мати зайву вагу. Трохи менше, але теж дуже багато, хочуть свою вагу скинути, вважаючи її занадто великою. Але чи готові ми відмовитися від випадкових дієт і голодувань, про чарівні результати яких шумлять на кожному кроці, і зайнятися непростою планомірною роботою над собою?

Перш ніж вдаватися в конкретику цього непростого і не завжди безболісного процесу, треба усвідомити для себе три психологічних чинника, три етапи боротьби із зайвою вагою і власною лінню.

1. Активація

Якщо ти на емоційному рівні не перейнявся поставленим перед собою завданням, поразка тобі забезпечена. Напряжи свої почуття, підготуйся до того, що на перших порах у тебе нічого не буде виходити, що руки раз за разом у тебе будуть опускатися від невдач. Перемоги над собою одним коротким ривком не досягнути. На шляху до успіху тобі доведеться багато чого пережити і відчути – страх перед неможливістю домогтися результату, фізичний дискомфорт, емоційну трансформацію, втому. Якщо ти правильно підготуєш себе до всього цього – вважай, що півсправи ти вже зробив.

2. Володіння

Знання – це сила, а знання правильно застосоване – це суперсила. Абсолютно недостатньо просто отримувати, нехай і корисну, інформацію про те, що і як робити. Треба ще й РОБИТИ. Причому не одноразово, а постійно. Настільки постійно, щоб прийоми і поради, які ти знайдеш у книгах та інших джерелах про боротьбу із зайвою вагою, увійшли в твою щоденну звичку.

3. Натхнення

Мотивація – це добре, а натхнення – ще краще! Мотивація твоїх вчинків виникає, коли тобою опановує страх або роздратування на щось або когось. Але ці негативні почуття з часом проходять, буває, навіть дуже швидко. Інша річ – натхнення: воно стосується самих глибинних основ твого «я». І що ж, надихнутися всього-втратою зайвих кілокалорій, скинутою сотнею грамів ваги тіла? Ні, це занадто дрібна мета для твого унікального натхнення. Повноцінне, щасливе, здорове, довге і цікаве життя – ось предмет і об’єкт твого натхнення! Ну а зайва вага – це всього лише неприємна, але цілком переборна перешкода на шляху до заповітної мети.

"); $("#textVersion").text("Як прибрати пивний живіт?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23256"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як прибрати пивний живіт?