Топ-3 міфи про засмагу PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Літо, море, сонце, пляж … Попереду майже три місяці спеки, а значить, ти напевно не раз з’явишся на пляжі. Ми зібрали найпоширеніші міфи про сонце і засмагу, які ми збираємося зараз розвінчати.

Міф: Засмагла шкіра не може обгоріти.

Факт: Будеш так думати – наберешся проблем зі здоров’ям. Будь яка засмага – це захисна реакція шкіри, яка запускається під впливом сонця. З цього виходить, що засмага не може бути здоровою. Лежачи на пляжі, пам’ятай: чим частіше ти засмагаєш, ти вище ризик захворювання раком і передчасного старіння.

Міф: Сонячні промені – не привід для занепокоєння.

Факт: Помиляєшся. Ти повинен зрозуміти, що негативно впливають на шкіру не тільки прямі, а й непрямі сонячні промені. Сидячи в автомобілі за тонованим склом, тобі не вдасться уникнути появи зморшок і пігментних плям. І навіть якщо сьогодні хмарний день, 70% сонячних променів проникають через хмари і шкодять тобі. Тому шанси обгоріти або пошкодити шкірний покрив в сонячний і хмарний день майже однакові.

Міф: Сонцезахисні засоби не дають вітаміну D проникнути в організм.

Факт: Дійсно, існує думка, що сонцезахисні засоби перешкоджають вітаміну D проникнути в організм. Але й не можна стверджувати, що, користуючись кремами з SPF, ти позбавляєш себе корисних речовин. По-перше, достатню кількість цього вітаміну ти отримав ще навесні, коли не користувався сонцезахисними засобами. По-друге, для того щоб отримати необхідну дозу цієї речовини, тобі варто полежати на сонці всього 10 хвилин.

"); $("#textVersion").text("Топ-3 міфи про засмагу" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23244"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Топ-3 міфи про засмагу