Що вибрати каву чи енергетик? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Згідно з новим дослідженням, представленим на щорічній зустрічі Асоціації психологічних наук, кава і “енергетик” рівною мірою борються з сонливістю.

Перед виконанням задачок на уважність, добровольці пили каву, енергетичний напій або звичайну воду. Вчені визначили, що кава і енергетик (природно) краще стимулювали мозкову діяльність, ніж звичайна вода, проте істотної різниці між ними не було помічено.

«Насправді, продуктивність організму підвищується виключно через кофеїн, який міститься як в каві, так і в енергетиці. А “енергетична суміш” вітамінів групи В, таурину, тирозину і яблучної кислоти, які так розхвалюються в енергетиках, не приносять вигоди для організму », – говорить провідний дослідник Катті-Енн Скогсберг.

Також кількість вітамінів, які містяться в енергетиках, перевищує денну норму для людини.

Так що якщо ти не можеш вирішити, що тобі випити: енергетичного напою або кави – зроби вибір на користь останнього. Кава, принаймні, менше шкодить організму в цілому.

"); $("#textVersion").text("Що вибрати каву чи енергетик?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23229"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що вибрати каву чи енергетик?