Що шкодить чоловікам? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Експерти з Університету Мічигана з’ясували: зайво самозакоханим хлопцям загрожують серйозні захворювання – як фізичні, так і психічні.

Красені чоловіки із занадто роздутою зарозумілістю і любов’ю до самого себе, можливо, виробляють на перший погляд враження особливо успішних, впевнених у собі людей. Проте недавні дослідження говорять про те, що такі чоловіки не стільки успішні в особистому житті і кар’єрі, скільки схильні до ризику отримати різні проблеми з психологічним і фізичним здоров’ям.

Такі висновки містяться в роботі групи вчених з Університету Мічигана (США). Керівник цієї групи, психолог Сара Конрат стверджує, що надмірне самозамилування собою призводить більшість чоловіків до проблем, пов’язаних з виникненням сильних стресів. Як наслідок – поява цілого ряду серйозних захворювань, в тому числі хронічної гіпертонії.

Виною тому – «гормон стресу» кортизол, зміст якого різко зростає, як тільки нормальний мужик перетворюється на самозакоханого нарциса. Щоб з’ясувати це, вчені провели серію спеціальних порівняльних експериментів. Зокрема, вони попросили 106 добровольців – чоловіків і жінок – відповісти на запитання анкети і здати на аналізи проби їх слини. Анкета знадобилася, щоб визначити ступінь нарцисизму кожного з випробуваних, слина – щоб зафіксувати рівень кортизолу.

У результаті виявилося, що чоловіки з яскраво вираженими ознаками нарцисизму мали відповідно і підвищені показники по кортизолу. Жінки такої тенденції не показали.

На думку вчених, надмірна чутливість чоловіків-нарцисів робить їх занадто агресивними, особливо у випадках, коли оточуючі виявляються дуже високої думки про «суб’єкті» захоплення. Все це і призводить до серцево-судинних проблем.

"); $("#textVersion").text("Що шкодить чоловікам?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23240"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що шкодить чоловікам?