Як стимулювати імунітет? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Регулярні заняття спортом, благотворно позначаються на стані твого здоров’я. Однак, фізичні навантаження – це завжди стрес, хоч і позитивний. І якщо твій імунітет ослаблений, справитися навіть з «корисним» стресом організму буде складно. Щоб цього уникнути, візьми на озброєння наші рекомендації з харчування, стимулюючі імунітет.

1. Кисломолочні продукти, йогурт.

Ці продукти не тільки покращують травлення, але і допомагають роботі імунних рецепторів, велика частина яких знаходиться в кишечнику. Ці рецептори потрібні тобі, щоб вчасно розпізнати загрозу і подати сигнал, що активізує захисні сили організму.

2. Жири Омега-3.

Їх найкраще джерело – риба. Вступаючи до твого організму ці жири вбудовуються в клітинні мембрани, покращуючи їх властивості. Через мембрани в клітини проникає більше лейкоцитів, а це робить твій імунітет сильніше.

3. Часник.

Крім відомих антибактеріальних властивостей, часник здатний підвищити рівень твого тестостерону. Відповідно рівень кортизолу, гормону стресу, знижується. А саме надлишок кортизолу пригнічує імунітет.

4. Мед.

Про його користь ти чув чимало, так от до всіх своїх достоїнств, мед пригнічує активність патогенних стафілококів. Що дозволяє імунітету легко з ними справлятися.

5. Цинк.

Отримаєш ти його з морепродуктів. Устриць, наприклад. Цей елемент стимулює активність імунних клітин, до того ж збільшує секрецію тестостерону. Що знову-таки благотворно позначається на загальному стані твого здоров’я.

6. Вітамін С.

У якості його джерел краще використовувати натуральні продукти. Наприклад, грейпфрут. Тим більше що шкірка, а так само внутрішні білі мембрани, що розділяють м’якоть цього фрукта, володіють доведеною імуностимулюючою дією.

 7. Кофеїн.

Пара кухлів гарячого чаю, чорного або зеленого здатні полегшити симптоми застуди, а то й позбавити від них. На думку лікарів, справа в м’якому впливі кофеїну, який так само стимулює імунітет.

8. Червоне м’ясо.

Яловичий стейк містить багато білка, заліза і карнітину. Ці елементи відповідають за стан клітинної енергетики, а чим вище тонус клітини, тим краще вона справляється з чужорідними організмами.

9. Гриби.

Традиційно використовуються в народній медицині для лікування різних захворювань. Не обов’язково ганятися за екзотичними видами з Японії та Китаю. Додавання в раціон простих печериць так само має сприятливий ефект.

10. Магній.

При його недоліку погіршується електролітне середовище організму, що в свою чергу пригнічує імунітет. Жменя горіхів на день, особливо мигдалю, стане виходом із ситуації.

Крім харчування, не забувай про повноцінний відпочинок і відновлення після тренувань. Тільки комплексний підхід гарантує тобі відмінний результат, і як наслідок – високий життєвий тонус!

"); $("#textVersion").text("Як стимулювати імунітет?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23213"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як стимулювати імунітет?