Чому люди не задоволені своєю дружбою? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Криза дружніх відносин? Ти в більшості.

Згідно з опитуванням, лише 25% людей задоволені своєю дружбою

«Проблеми між друзями виникають через феномен, який у психології називається” диадічні зняття “. Розрив зв’язку між близькими друзями, коли один з них зав’язує серйозні романтичні стосунки », – пояснює Сьюзан Вайтборн, доктор філософських наук, професор психології в Університеті Массачусетсу, Амхерст.

«Потрібно бути з цим дуже обережним, оскільки соціальна підтримка відіграє велику роль у здатності протистояти стресам. Відсутність друзів, з якими ти не пов’язаний сімейними узами, пов’язано з істотно більш високим рівнем депресії, тривоги і смерті », – додала Вайтборн.

Щоб відновити втрачені зв’язки з колишніми приятелями, роби акцент на якості, а не кількості ваших зустрічей. Гарна новина полягає в тому, що навіть якщо твій друг не живе поблизу, пари телефонних дзвінків протягом тижня і особистої зустрічі раз на місяць буде достатньо, щоб зберегти дружбу.

"); $("#textVersion").text("Чому люди не задоволені своєю дружбою?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23219"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому люди не задоволені своєю дружбою?