Як швидше бігати? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Збільшити швидкість і продуктивність тобі допоможуть інтервальні пробіжки «під гірку».

Вчені запросили 32 добровольці і розділили їх на 3 групи, повідомляється у виданні «Journal of Strength & Conditioning Research». Перша група помірно і послідовно тренувалася, в той час як 2 інші – чергували помірні тренування з двома інтенсивними тренуваннями на тиждень.

Добровольці з 2-ї підгрупи тренувалися на біговій доріжці з 10%-ухилом по 10-14 підходів по 30 секунд. Інші ж тренувалися за методикою, перевіреної попередніми дослідженнями, на доріжці з ухилом на 1%, а швидкість і тривалість тренування визначалася самими випробуваними.

В результаті, через 6 тижнів тренувань, учені виявили, що ті їх «піддослідні», хто виконував інтервальні тренування і тренувався на біговій доріжці з сильним ухилом, почали бігати значно швидше. Також їх витривалість істотно збільшилася.

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

"); $("#textVersion").text("Як швидше бігати?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23222"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як швидше бігати?