Топ 10 гарячих жіночих ерогенних зон PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Звичайно ж, найпотужнішою ерогенною зоною жінки можна вважати її мозок, але є одне “але”. Після студіювання навчальної літератури для молодих хірургів ми зробили висновок, що налічується ще десяток зон, про які в школі точно не згадують. Природно, ми розповімо тобі про кожну по порядку.

1. Ерогенні точки на шиї

Як працює: Підійди до дівчини ззаду, позбудься волосся, яке прикриває шию і починай покривати її поцілунками. Спочатку цілуй одну сторону, потім – другу. Примітка: перш за все переконайся, що дівчина готова до такої близькості, інакше можна відхопити дзвінкого ляпаса.

2. Ерогенні точки на зап’ясті

Як працює: Ніжно проведи пальцем по шкірі на внутрішній стороні її зап’ястя, трохи його полоскочи. Якщо обстановка розташовує, можеш навіть легенько його лизнути. Сам розумієш, мало хто здогадується, що саме в цьому місці у жінки ерогенна зона, тому, ставши першовідкривачем, будеш приємно нагороджений.

3. Ерогенні точки на ліктях

Як працює: Покрий її лікоть поцілунками з внутрішньої сторони. Не дивуйся, насправді цей жест набагато інтимніше, ніж здається. Тільки не думай кусати.

4. Ерогенні точки у волоссі

Як працює: Проведи рукою по її волоссю, чуттєво помасажуй шкіру голови. Дівчина відчує приплив щастя, адже в цей час в її кров викинуться ендорфіни. Головне – будь уважний, не зіпсуй її зачіску.

5. Ерогенні точки під колінами

Як працює: Ніжно проведи пальцем під її коліном – там у дівчат дуже ретельно прихована ерогенна зона. Якщо в цей момент вона засміється від лоскоту, можеш сміливо застосовувати важку артилерію – цілувати і легенько покусувати це місце.

6. Ерогенні точки на мочці вуха

Як працює: Проведи по мочці язиком і прикуси її, потім переходь до центральної частини вушка. У цей момент призупинися й понаблюдай за її реакцією – багато дівчат не люблять, коли чоловік лізе в її вухо язиком. Якщо вона не відштовхнула тебе й не побігла за серветкою, тихенько порадій і продовж пестити цю чудову жіночу ерогенну зону.

7. Ерогенні точки на ногах

Як працює: Запам’ятай – щоб підкорити серце (та інші важливі органи) дівчини, починати слід з її ніг. Ніжно помасажуй її ступні і п’яти, також приділи увагу пальцях ніг і щиколоток. Спробуй виявити точку, що знаходиться трохи нижче Ахиллового сухожилля, на задній стороні щиколотки.

8. Ерогенні точки на губах

Як працює: Оближіть верхню губу дівчини, і постарайся при цьому своєю нижньою губою простимулювати її вуздечку язика. Дана зона у них сильно пов’язана нервами з найбільш важливими органами для сексу, а тому, якщо ніде не помилишся, реакція партнерки приємно тебе здивує.

9. Ерогенні точки на попі

Як працює: Торкайся до неї внизу спини (якщо слідувати підручнику анатомії, то “в районі крижів”). Не забудь легенько пройтися по хребту, плавно спустившись до області сідниць. Там можеш дати волю рукам, до того ж подібна прелюдія вже може назватися еротичним масажем.

10. Всі інші ерогенні точки

Як працює: Якщо ви досить знаєте один одного, та й вже стоїте без одягу, сміливо переходь до фіналу: погладжуй її по всьому тілу, знизу вгору і навпаки. Якщо твої руки не шорсткі і ти контролюєш силу натиску, то, можливо, з цього щось вийде. А взагалі, якщо ви вже голі і лежите в одному ліжку – значить, щось вже вийшло.

"); $("#textVersion").text("Топ 10 гарячих жіночих ерогенних зон" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23226"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Топ 10 гарячих жіночих ерогенних зон