Спільні пробіжки з коханою поліпшать секс? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Пари, які разом бігають, більше часу проводять в ліжку.

У ході експерименту, в якому взяли участь 1000 осіб, вчені з’ясували, що у 66% респондентів секс був краще і частіше, якщо вони регулярно відправлялися на пробіжку зі своїм партнером.

«Активний спосіб життя є потужним афродизіаком для чоловіків і їхніх дівчат», – каже Тіна Пенхоллов, доктор філософських наук з Атлантичного університету Флориди.

Також експеримент показав, що 44% сексуального задоволення залежить від того, як часто ти і твоя дівчина займаєтеся спортом. Якщо ні ти, ні твоя «половинка” не ведете активний спосіб життя, секс не принесе вам справжньої насолоди. Кровотік і циркуляція крові відіграють ключову роль при сексуальному потязі. І, як свідчить дослідження, проведене вченими з Університету Вісконсіна, фізична активність підсилює лібідо на 30%.

Так що, витягай «половинку» з крісла, і бігом на краще сексу!

"); $("#textVersion").text("Спільні пробіжки з коханою поліпшать секс?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23199"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Спільні пробіжки з коханою поліпшать секс?