Від чого залежить вміння фліртувати? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Мозкові клітини, які розвиваються в період статевого дозрівання, надалі допомагають людині фліртувати і знайти партнера.
Вчені з’ясували, що мозок своєрідно справляється з статевим дозріванням. У ході цього періоду життєдіяльності розвиваються нові клітини мозку, які допомагають людині соціалізуватися.

Дослідники Мічиганського університету виявили, що мозок ссавців активно виробляє клітини в мигдалеподібному тілі в період підліткового дозрівання.

Саме в мигдалині міститься набір нейронів, які грають ключову роль в обробці емоцій. Дослідники також вважають, що нові клітини в мозку сприяють розвитку навичок флірту, а також допомагають людині в пошуку партнера.

«Ці ділянки мозку відповідають за соціальну поведінку, і, зокрема, шлюбні ігри. Ми дійшли висновку, що клітини, які розвиваються в мигдалині під час статевого дозрівання, можуть відігравати важливу роль для репродуктивної функції дорослої людини », – сказав провідний автор Меггі Мор, докторант в області нейронауки.

Це цікаво:

Мигдалеподібне тіло, мигдалина – характерна область мозку, що має форму мигдалини, розташованої усередині скроневої частки головного мозку. У мозку дві мигдалини – по одній в кожній півкулі. Мигдалина грає ключову роль у формуванні емоцій, є частиною лімбічної системи. Вважається, що у людей і інших тварин ця підкіркова мозкова структура бере участь у формуванні як негативних (страх), так і позитивних емоцій (задоволення).

"); $("#textVersion").text("Від чого залежить вміння фліртувати?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23202"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Від чого залежить вміння фліртувати?