Як не провести літо на самоті? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Що потрібно робити, щоб не провести літо на самоті

1. Мелодія любові

Найкраще знайомитися з дівчатами там, де багато музики. Наприклад, на музичних фестивалях або якісних оупен-ейр концертах. Вирушаючи на подібний захід, не забудь захопити з собою плід пом’якше і влаштуватися на ньому поуютніше на травичці з видом на сцену. Ти завжди зможеш ненав’язливо запросити вподобану дівчину присісти і відпочити. А там, дивись, і до прилягти справа дійде.

2. Спорт об’єднує

Відмінний спосіб привернути увагу дівчат – командна гра на зразок фрісбі або волейболу. А там дій залежно від того, хто злетівся на вогник. Якщо дівчата спортивні – можна запросити приєднатися до гри. Якщо ж дівчата на підборах – можна просто запросити випити чогось освіжаючого після гри.

3. Чуже весілля

Ще одне ідеальне місце для зняття дівчат. Раз вже ти потрапив до числа запрошених, значить, ти пройшов перший етап перевірки на вошивість і за замовчуванням являєшся хорошим хлопцем – така логіка слабкої статі. Так що швиденько з’ясуй, хто з твоїх друзів збирається одружитися в найближчим часом, і гарненько випрасуй костюмчик.

 4. Нагорода за доброту

Хочеш, щоб дівчата самі підходили до тебе і починали розмову? Запишись волонтером на будь-який культурний або спортивний захід. Більше того, результати дослідження, проведеного в Корнельському Університеті, показують, що дівчата віддають перевагу альтруїстично налаштованим хлопцям як для коротких інтрижок, так і для тривалих відносин. Головне, запам’ятай: волонтер і синдром вахтера – поняття несумісні. Посміхайся!

5. Мистецтво знайомитися

Не питай дівчину, де вона взяла такі ноги – запитай її, як пройти до музею або в картинну галерею. Якщо пощастить, вона тебе сама туди і проведе. А ось тут вже можна запрошувати на каву і випитувати номер телефону для спільного походу на відкриваючуся через тиждень виставку …В будь-якому великому місті виставки відкриваються мало не щодня. А чи будуть це малі голландці або малозрозумілий совріск – справа десята. Зате тема для розмови точно знайдеться.

"); $("#textVersion").text("Як не провести літо на самоті?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23206"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як не провести літо на самоті?