Де краще знайомитися? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Опитування показало, що одружені люди більш задоволені своїми відносинами, якщо познайомилися один з одним не особисто, а за допомогою Інтернету.

Група дослідників з Університету Чикаго провели опитування, в ході якого з’ясували, що пари, які познайомилися в Інтернеті, на 1.6% рідше розлучаються, ніж ті, хто зустрівся в реальному житті.

«Цілком можливо, що люди, які знайомляться в Інтернеті, свідомо намагаються знайти партнера для серйозних стосунків. Вони також більш вибагливі, ніж ті, хто познайомився випадково », – повідомив провідний автор дослідження Джон Качіппіо.

Більше того, дослідження показало, що люди, які ходили разом до школи, разом виросли або познайомилися за допомогою соціальної мережі були більш задоволеними своїми відносинами, ніж ті, хто зустрівся на роботі або в барі.

«Попередні експерименти показали, що чим більше ти розповідаєш про себе (в міру, звичайно ж), тим сильніше тебе люблять», – додав Качіппіо.

Однак якщо ти ніяк не можеш зустріти дівчину своєї мрії, попроси свого друга познайомити тебе з кимось. Учені так само довели, що у людини на 227% вище шанс зустріти «рідну душу» завдяки знайомству через друзів або сім’ю, ніж будь-яким іншим способом.

"); $("#textVersion").text("Де краще знайомитися?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23190"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Де краще знайомитися?