Як вибрати сонцезахисні окуляри? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Сонцезахисні окуляри – це не тільки стильний аксесуар, а й відмінний засіб для захисту очей. Вчені рекомендують не забувати про них.

Американські вчені довели, що 55% відсотків чоловіків щороку втрачають або ламають свої сонцезахисні окуляри. Але головна проблема в тому, що кожен четвертий чоловік взагалі їх не носить. І дуже даремно. Сонцезахисні окуляри запобігають катаракті і захворювання центральних нервових клітин ока ми рекомендуємо влітку завжди надягати сонцезахисні окуляри і підкажемо, як їх правильно вибирати.

Пам’ятай про УФ-випромінюваннях

Сонцезахисні окуляри блокують 99% шкідливих випромінювань. Але їх краще купувати в спеціальному магазині і не економити на них. Дешеві окуляри з ринку не врятують твоїх очей. Найкраще – звернися за допомогою до фахівця – він допоможе тобі правильно підібрати захист.

Потрібні поляроїдні лінзи?

Поляроїдні лінзи блокують горизонтальні промені світла, що необхідно, якщо ти знаходишся на яскравому сонці. Але під час активного відпочинку ними краще не користуватися – очі втрачають різкість.

Максимально ховай очі

Сонцезахисні окуляри захищають не тільки оболонку ока, а й чутливу шкіру навколо нього. Тому вибирай широкі моделі, що можуть заховати максимально велику область навколо очей. Але постарайся не виглядати в них смішно.

"); $("#textVersion").text("Як вибрати сонцезахисні окуляри?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23169"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати сонцезахисні окуляри?