Чому погано бути лисим? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Крім того, що лисі чоловіки гіперсексуальні, у них є і чимало проблем: про деякі з них повідали фахівці з Канади.

Лисі чоловіки виглядають сексуально, їм не доводиться стояти в черзі до перукаря, не треба витрачати гроші на шампунь. І все ж таки бути лисим не так вже добре – ми дізналися чому.

Рак простати

Лисі чоловіки більше ризикують захворіти на рак простати, ніж ті, у кого волосся побільше. До такого висновку прийшли канадські учені з університету Торонто. Вони вважають, що причина у високому рівні тестостерону, який не тільки пригнічує ріст волосся, але і провокує розвиток ракових клітин.

Серцеві захворювання

Напади інфаркту у лисих чоловіків трапляються в три з половиною рази частіше. Винен знову високий рівень тестостерону, який підвищує ризик серцевих захворювань.

Холод і жар

Лисі чоловіки мерзнуть взимку. Доводиться носити теплі шапки, що не завжди на користь стилю. Більше того, влітку є дуже велика ймовірність отримати сонячний удар.

Комплекси

Більшість чоловіків комплексують через лисини. У спробах сховати свій недолік вони втрачають впевненість у собі. А невпевнені в собі чоловіки відштовхують жінок.

Неможливість змінити зачіску

Волохаті чоловіки і постригтися можуть, і косу заплести. Лисі ж приречені на одну і ту ж зачіску. До того ж потужний Суперфіт і черепаховий гребінь, подаровані раніше, доведеться віддати на благодійність.

"); $("#textVersion").text("Чому погано бути лисим?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23172"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому погано бути лисим?