Яким хлопцям легше знайомитися з дівчатами? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Як виявилося, самозакохані чоловіки більше приваблюють представниць протилежної статі.

Для свого експерименту вчені з Берлінського Університету імені Гумбольдта запросили 61 добровольця, видали їм по 35 € і поставили перед ними завдання – познайомитися з 25 дівчатами. Від випробовуваних потрібно взяти будь-який контакт дівчини – номер мобільного, адресу електронної пошти або сторінки в соц.мережах.

При цьому вчені оцінили ступінь самозакоханості у «піддослідних». У результаті, незважаючи на те, що всім чоловікам вдалося познайомитися, в середньому, з 23 дівчатами, тим, у кого були вищі показники нарцисизму, змогли познайомитися з більшою кількістю дівчат, ніж добровольцям з більш низькими показниками.

Вчені вважають, що нарциси, в основному, мають більш виразну зовнішність. Однак вони здаються привабливіше лише для короткочасних відносин.

"); $("#textVersion").text("Яким хлопцям легше знайомитися з дівчатами?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23162"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Яким хлопцям легше знайомитися з дівчатами?