Які звички заважають схуднути? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Чимало води утекло з тих пір, як сучасна людина перейнялася своєю фігурою. Люди вбили собі в голову божевільну ідею: мовляв, ожирінню сприяє споживання тільки жирної їжі.

Тепер-то відомо, що все це нісенітниця. Знежирена або малокалорійна їжа може бути не менш небезпечною. Вона, як правило, містить багато цукру або шкідливої ​​хімії.

Знаючи все це, можна взяти єдино правильний курс «на пониження». Який саме? Для початку, такий що враховує непомітні, але важливі дрібниці.

1. Захоплення низькокалорійною їжею

Може, це і звучить дивно, але краще відмовитися від покупки низькокалорійних продуктів. Споживаючи таку їжу, можна позбутися хіба що від порівняно невеликої кількості калорій. Вони, як правило, заміщуються легкозасвоюваними вуглеводами. Однак збільшення їх змісту веде до нового сплеску голоду. А це означає, що бажання перекусити стає невід’ємною частиною повсякденного життя.

2. Ігнор порад по правильному харчуванню

Не так давно канадські вчені провели дослідження. Вони розіслали тисячу листів з порадами щодо правильного харчування. Незабаром з’ясувалося, що практично всі отримувачі цього спаму стали більш активними фізично. Висновок: навіть читання порад про здоровий спосіб життя не проходить безслідно.

3. Короткий або довгий сон

Люди, чий сон обмежується п’ятьма годинами на добу, вдвічі товщі тих, хто віддає сну більше часу. Кажуть, найоптимальніший сон – 6-7 годин. А ось лежання в ліжку по дев’ять і більше годин однозначно шкідливо – це говорить про те, що ти ледар або чимось хворий.

4. Захоплення безкоштовною їжею

Всілякі хлібці, бісквіти і чіпси можуть подаватися в деяких ресторанах як безкоштовне частування. Але не варто ними захоплюватися. Всякий раз, як відвідувач, відправляє в рот хрусткий хлібець або апетитний бісквіт, він повинен пам’ятати, що туди ж вирушають додаткові 150 калорій. При цьому всі ці калорії не мають ніякого відношення до користі.

5. Вживання газованих напоїв

Дослідження, проведене в США, показало, що споживання літра газованої води в день на 33% збільшує небезпеку ожиріння. Та ж картина і з водою, застосовуваної в лікувальних цілях. Штучні підсолоджувачі викликають підвищений апетит і мимовільне бажання зайвий раз зазирнути в найближче бистро.

6. Пропуск прийому їжі

Ця звичка веде до підвищеного ризику ожиріння. Особливо це стосується тих, хто вважає за краще не снідати. Чому? Просто такі пропуски уповільнюють метаболізм і викликають загострене почуття голоду. Тому цілком зрозуміло, що такий «знавець» в обід покладе на тарілку шматок побільше і посочніше.

7. Занадто швидка їжа

Людська природа має один істотний недолік – наш шлунок сигналізує нам про ситість тільки через 20 хвилин після початку їжі.

Дослідження Американської дієтичної асоціації показало, що тим, хто їсть без поспіху, достатньо з’їсти на 66 калорій менше в порівнянні з тими, хто поспішає за столом. Що таке 66 калорій, запитаєте? Якщо «недобирати» їх при кожному прийомі їжі, то за рік можна скинути дев’ять кілограмів!

8. Захоплення телевізором

Вчені з Університету Вермонта стверджують: огрядні люди, які погодилися скоротити свій час біля телеекрану на 50%, сталі спалювати до 119 калорій на день. Це означає автоматичну втрату ваги в 4,5 кіло на рік. До речі, щоб відволіктися від думок про безглузді перекуси, допоможуть легкі домашні справи.

9. Замовлення комбінованих обідів

Деякі дослідники стверджують, що, підбираючи собі той чи інший комплекс, клієнт ресторану або закусочної неусвідомлено збільшує споживання калорій. Чому? Попереднє замовлення нерідко призводить до того, що людина набирає більше, ніж потрібно його шлунку. Це схоже на те, як відвідувач супермаркету безглуздо набирає більше товарів, ніж йому потрібно на даний момент.

10. Харчування в закусочних

У невеликому приміщенні, яким частіше за все є традиційна закусочна, відвідувач змушений дивитися на всілякі страви, що підігріває його апетит. Це, звичайно, вигідно для власника закладу, але де користь для відвідувача?

11. Їжа з великих тарілок

Дослідження доводять – 98,6% огрядних їдців воліють великі тарілки. Ланцюжок напрошується сама собою: більше тарілка – більше їжі – більше калорій – більше живіт.

12. Багато страв на столі

Не варто випинати таким чином своє хлібосольство перед гостями. Краще подавати страви поступово, в міру настання їх черги. Можна спробувати також загальну зміну страв. Статистика говорить про те, що, вставши з-за столу, люди часом неохоче повертаються до нього. Спробуй, це може виявитися корисним.

13. Захоплення білим хлібом

Дослідження американського Journal of Clinical Nutrition показало, що жірдяї, які їдять хліб з борошна грубого помелу, активніше втрачають у вазі. Такий хліб сприяє нормальному травленню більшою мірою, ніж хліб з рафінованого борошна.

14. Поїдання великих шматків

Любителі великих шматків швидше товстіють. Адже вони з’їдають набагато більше калорій – зростання йде на 52%! Навпаки, невеликі шматочки гарантують здоровий шлунок і красивий животик.

15. Брак води

Вчені з Університету Юти пропонували своїм підопічним випивати перед кожним прийомом їжі по дві склянки води. У підсумку вони скинули вагу на третину більше, ніж їх «непитущі» колеги. Секрет простий: вода заповнює шлунок і створює відчуття ситості.

16. Приятелі-жирдяї

За даними Journal of Medicine, наявність одного-товстуна на 57% збільшує ризик послідувати тим же шляхом. У цьому випадку варто перетягнути на себе ініціативу. Не піддаватися на гастрономічні спокуси і одночасно захопити свого приятеля активним способом життя.

17. Занадто пізня вечеря

Коли людина спить, її тіло спалює жирові клітини. Але цього не відбувається на повний шлунок! Дієтологи стверджують: вечеря після восьмої вечора призводить до жирового накачування організму.

18. Відмова від ваг

Люди, щодня стають на ваги, позбавляються від зайвих калорій в два рази частіше, ніж ті, хто не дружить з вимірювальним агрегатом. Так що не соромся робити це якомога частіше.

19. Багато фруктових напоїв

Сьогодні ресторани і бари пропонують найрізноманітніші фреші. Це насичені сиропи, багаті фруктозою – особливим видом цукру. І його там дуже багато: фреш – це просто комора «швидких» вуглеводів, які моментально надходять у кров і настільки ж швидко – в жир.

20. Їжа під час стресу

В університеті Алабами з’ясували, що люди, які використовують їжу як антидепресант, в 13 разів частіше стають товстунами. Замість того, щоб заспокоювати нерви скибкою пирога, варто пожувати жуйку або випити склянку води, після чого прогулятися на свіжому повітрі. Шукай інші антидепресанти, адже їх повно: музика, секс, зарядка або гарна бійка.

"); $("#textVersion").text("Які звички заважають схуднути?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23131"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які звички заважають схуднути?