ТОП-10 ознак здорового чоловіка PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Чи готовий ти переносити серйозні чоловічі навантаження? Перевір це за списком.

Бути здоровим хочеться всім. Але далеко не всі знають, які вони, ознаки здорового чоловіка.

Багато хто вважає, що бути здоровим – це означає виглядати на всі сто, бути сильним і міцним. Насправді ж значна м’язова маса – це ще півсправи.

Але є десять ознак, прямуючи до яких, ти можеш називати себе цілком здоровою людиною. Отже …

10. Пульс у стані спокою дорівнює приблизно 70 ударів на хвилину. Якщо їх більше, приділи свої серцево-судинній системі трохи більше часу.

9. Тверді рожеві нігті. Якщо ж вони нерівні і покриті білими плямами, це може говорити про схильність до діабету. Пожовклі нігті сигналять про респіраторні захворювання.

8. Сеча має світлий жовто-коричневий колір. Всілякі відхилення в колірних відтінках і частки крові в сечі повинні насторожити.

7. Здатність зробити 20 віджимань від підлоги. Перевірити цю свою здатність можна навіть під час обідньої перерви в офісі. Якщо у тебе це не виходить, пора трохи попрацювати над собою в тренажерному залі.

6. Півтора кілометра – за 15 хвилин. А ще краще, якщо після бігу частота серцебиття не збільшується.

5. Кишечник працює щодня в один і той же час. Якщо він працює нерівномірно і з великою напругою, займися цією проблемою.
4. Пробудження від сну відбувається кожен день приблизно в один і той же час без допомоги будильника. Нехтування відпочинком може призвести до розумової втоми і загрожує ризиком серцевих захворювань.

3. Відхилення від ідеальної ваги не більше ніж на 3-4 кілограми. При цьому частка жиру у здорового чоловіка молодше 40 років не повинна перевищувати 8-19% від загальної ваги тіла, у чоловіка старше 40 – не більше 11-22%.

2. Після фізичних навантажень пульс зменшується до нормального рівня протягом 5 хвилин. Чим швидше це відбувається, ті більш здоровий організм.

1. Ти добре пам’ятаєш дату свого останнього повного медогляду. Більшість чоловіків, особливо ділових, залишають його на потім. А, між тим, це одна з найчастіших причин виникнення проблем зі здоров’ям.

"); $("#textVersion").text("ТОП-10 ознак здорового чоловіка" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23135"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-10 ознак здорового чоловіка