Як позбутися похмілля? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Злегка перебрав на вчорашній гулянці з друзями? Не втрачай оптимізму – все в твоїх руках. А ми допоможемо тобі деякими порадами.
В інших фільмах, особливо комедійних, похмілля – штука і весела, і креативна. Саме завдяки цьому специфічному стану герої потрапляють у безглузді ситуації, над якими сміється глядач. Але от у реальному житті все набагато сумніше.

Тому, вирушаючи на галасливу гулянку – наприклад, Октоберфест – завжди варто пам’ятати про те, що буде після. А після можна скористатися нашими нескладними порадами.

Пий багато рідини. Але не спиртного!

Насправді, прийнявши уранці дозу алкоголю, ти не знімаєш похмільний синдром. Ти всього лише відкладаєш його дію. Так що найкраще пити просто воду і тільки воду.

Їж яйця

Якщо тобі здається, що бекон, яйця і бутерброд з сиром допомагають побороти похмілля, то на це є чітка відповідь – це через яєць. Яйця містять амінокислоту цистеїн, яка допомагає розщеплювати оцтовий альдегід – цей огидний продукт минулої п’янки.

Повертайся в ліжко

Якщо попереду не рабочий день, постарайся знову задрімати. Останні дослідження говорять про те, що головний біль при похміллі з’являється через нестачу нормального сну.

Візьми таблетку

Бікарбонат натрію в шипучих медпрепаратах допоможе заспокоїти живіт, нейтралізуючи розігравшуся не на жарт шлункову кислоту. Можна також скористатися звичайним аспірином або таблеткою Алка-Зельтцера.

Випий чашку кави

Вчені з’ясували, що кофеїн в каві і протизапальні інгредієнти в болезаспокійливих ліках впливають на хімічні сполуки етанолу (чистого алкоголю). Правда, слід мати на увазі, що кофеїн – діуретик і може зневоднювати організм. Тим не менш, чашечка запашної кави – нехай тимчасове, але все ж рішення проблеми.

"); $("#textVersion").text("Як позбутися похмілля?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23139"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як позбутися похмілля?