Топ-10 причин не сидіти на місці PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Як показує досвід, рухливі чоловіки живуть куди довше і краще, ніж ледарі: ми дізналися, чому так корисно рухатися.

І фахівці з чоловічого здоров’я, і статистика в один голос твердять: рух – життя! І не в переносному, а в буквальному сенсі: десять головних причин не звикати до м’якого крісла:

Для задоволення

Рух – невичерпне джерело задоволення. Якщо тренування не подобається – спробуй інше. Нудно в спортзалі – гуляй пішки, важко займатися одній – запишись до групи аеробіки. Головне – щоб рух доставляв радість.

Щоб розслабитися

Фізичні навантаження знижують стрес. До того ж фізично активні люди, як правило, навіть несвідомо вибирають більш здорові продукти.

Для настрою

Через 15-30 хвилин після початку тренування виникає легка ейфорія, думки стають більш позитивними, настрій підвищується. За це відповідають ендорфіни – “гормони радості”, що виділяються організмом при фізичних навантаженнях.

Щоб позбутися зайвої ваги

Наш вага – це щось на зразок банківського рахунку: коли ми “вносимо” калорії, вона росте, коли витрачаємо – зменшується.

Проблема в тому, що наш обмін речовин формувався протягом довгих тисяч років, і весь цей час людина була змушена дуже багато рухатися. Тепер же необхідність напружуватися відпала, а звичка їсти побільше і більш ласий шматок залишилася. Тому, чим більше ти рухаєшся – тим більше можеш з’їсти безкарно.

Для вивільнення прихованої енергії

Посилатися на втому, щоб ухилитися від вправ – хибний шлях. Жирові відкладення (а їх у багатьох з нас предостатньо) акумулюють у собі величезну кількість енергії, якої вже точно вистачить на невелику прогулянку. Твоя втома – це насамперед нервова напруга, тобто стрес. А стрес найкраще знімається саме фізичними навантаженнями.

Для підвищення якості сексуального життя

Якість сексу залежить, насамперед, від загального стану здоров’я, уміння розслабитися і тренованості серцево-судинної системи. До того ж секс – теж гарне тренування.

Для поліпшення самопочуття

При регулярних навантаженнях зменшуються симптоми серцево-судинних захворювань, гіпертонії, діабету другого типу, остеопорозу, болів в спині і так далі.

Для зміцнення імунної системи

Помірні фізичні навантаження підвищують імунітет. По-перше, завдяки посиленому кровообігу речовини, що входять в імунну систему, легше циркулює по організму, а вироблення деяких з них при фізичній активності підвищується. Однак якщо занадто виснажувати себе тренуваннями, можна досягти рівно протилежного ефекту!

Щоб довше жити, не старіючи

Як показує практика, немічними ми стаємо незалежно від віку, а від малорухомості. А фізична активність не тільки зберігає нам бадьорість, але і продовжує життя.

Тому що це зовсім не складно

Навіть маленьке навантаження приносить користь. Можливо, протягом дня тобі важко викроїти півгодини поспіль на повноцінне заняття, але аж три рази по 10 хвилин ти обов’язково знайдеш. Дослідження підтверджують, що від трьох таких мікротренувань ефект буде майже таким же, як від однієї півгодинної. Тим більше що фізична активність – це не тільки вправи: це все ті рухи, що ми здійснюємо протягом дня. Так нехай їх буде побільше!

"); $("#textVersion").text("Топ-10 причин не сидіти на місці" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23143"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Топ-10 причин не сидіти на місці