Гаджети заважають на побаченнях? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
На першому побаченні краще не клади на стіл свою техніку.

Поклавши свій мобільний на стіл під час побачення, ти зменшуєш ймовірність розвитку подальших відносин, знаходить нове дослідження, опубліковане в «Journal of Social and Personal Relationships».

Експеримент показав, що почуття близькості під час побачення практично не відчувалося, якщо телефон хлопця чи дівчини був у зоні видимості.

Вчені вважають, що проблема в тому, що людина, побачивши свій мобільний телефон, починає думати про соціальні мережі, своїх друзів і колегів. А це відволікає його від самого побачення, яке відбувається в даний момент.

Якщо ти сховаєш, а ще краще, вимкнеш мобільний під час побачення, ти даси зрозуміти дівчині, що зараз вона для тебе пріоритетніша, ніж інші справи. За що ти незабаром будеш винагороджений.

"); $("#textVersion").text("Гаджети заважають на побаченнях?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23118"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гаджети заважають на побаченнях?