Що краще біг чи катання на велосипеді? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Вічне протистояння бігунів і велосипедистів, схоже, закінчилося: ми робимо вибір – і пропонує вибрати тобі.

Педалі або велосипед: що краще допоможе тобі скинути зайві калорії?

Відповідь на це питання десятиліттями ставлять один одному ворогуючі табори велосипедистів і бігунів. Ми пропонує тобі самому вирішити їхню суперечку.

Лови кайф

Бігаєш ти, або крутиш педалі, не важливо. Але часто бігуни скаржаться на погану якість бігових кросівок. Натирають, тиснуть або в цьому роді. Іноді зустрічаємо товаришів, які взагалі бігають босоніж. Сміливе рішення.

З велосипедом все набагато простіше – крути педалі, поки не дали! У будь-якому напрямку. Педалі тобі жати вже точно не будуть.
Швидше крутиш – швидше виходить

Ну тут як крути, а без варіантів. Хоча, є друга сторона медалі. При бігу обмін речовин відбувається куди активніше. Працює набагато більше м’язів, ніж при їзді на велосипеді.

Таким чином ти не просто спалюєш калорії, а ще й напружуєш все тіло.

Пункт призначення

Знову гол! Велосипед – засіб пересування. Навіть хороший бігун так далеко не втече, як поганий велосипедист.

Ціна

Складно. Існують як і дешеві байки, так і дорогущі бігові кросівки. Зрозуміло, якщо ти не береш участі ні в бігових марафонах, ні в заїздах, платити шалені гроші за непотрібні речі сенсу немає. У будь-якому випадку, адекватне взуття коштує куди дешевше, ніж осудний велосипед.

Дорожнє покриття

Кожен вибирає по собі. Жінку, релігію, дорогу. І, вже звичайно, велосипед. Велосипеди ж, у свою чергу, бувають різні. Залежно від стилю їзди, ти вибираєш і дорогу, по якій їздиш.

Але якщо ти ганяєш на шосейному велосипеді по українських дорогах, то … тримайся, старовина. Адже тільки у нас водії об’їжджають асфальт тротуаром!

Травми

Травмуватися можна навіть вдома, сидячи перед телевізором. Але якщо вже і падаєш, то краще просто на коліна. А не гальмувати ними пару метрів, проїхавши носом по асфальту.

Погода

Поганої погоди у бігунів не буває – в цьому їх головна перевага перед дивними людьми на байках, що намагаються іншою рукою тримати парасолю.

"); $("#textVersion").text("Що краще біг чи катання на велосипеді?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23122"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що краще біг чи катання на велосипеді?