ТОП-5 спортивних ігор для схуднення PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Набридла рутина тренажерного залу? Тоді набирай форму з водним поло і американським футболом. Але найкраще тренування для мужика – це футбол.

Розтопити живіт і після довгого сидіння за компом привести себе в колишню форму нелегко. Деякі використовують для цього наполегливу, але нудну роботу в тренажерному залі. Дехто занурюється в захоплюючий, але виснажливий чоловічу плоть багатогодинний секс.

Тим, кому тренажерка навіває в тугу, а щоденний секс приїдається і стає рутиною, ми пропонуємо забити на штанги і презервативи і зайнятися ігровим спортом.

Що вибрати? Один з п’яти видів спорту, які краще за інших тримають у формі і спалюють зайвий жирок. Для довідки: витрата калорій порахована в розрахунку на вагу 60-80 кіло.

Американський футбол: тягни-штовхай

Цей «футбол» поєднує вправи для всіх груп м’язів (особливо коли зі звірячим обличчям ти молотиш суперників ліктями) з перевагами забігів на короткі дистанції. Останні, до речі, виключно корисні для серцево-судинної системи.

Якщо ти вирішиш зайнятися цим видом спорту на більш професійному рівні, ніж просто «поганяти м’яч з друзями у вихідні», то запросто будеш спалювати від 509 до 709 калорій на годину.

Баскетбол: з м’ячем, але під щитом

Як і футболісти, гравці в баскетбол бігають будь здоров. Їм доводиться в хорошому темпі носитися від одного щита до іншого, а в перервах між ривками проявляти надприродну спритність рук. Баскетбол хороший для м’язів всього тіла – адже щоб забрати м’яч у суперника і ухитритися самому закинути його в корзину одного плечового пояса замало.

Як підрахували допитливі медики, 20 хвилин проведених на баскетбольному майданчику віднімуть у тебе 170-236 калорій.

Водне поло: опір марний

Цей вид спорту передбачає колосальне навантаження на ноги, яке спрямоване на те щоб швидко переміщатися у воді яка чинить опір. У той же час м’язи верхньої частини тіла (особливо преса) непогано підкачуються, коли ти відбираєш і кидаєш по воротах.

Так що будь спокійний – ті 636-885 калорій, які ти спалиш в басейні за годину, здадуться просто дрібницею.

Регбі: точно в диню

Гармонійна комбінація реслінгу і бігу роблять регбі жорстким, але ефективним тренуванням. Бійки за м’яч розвивають м’язову силу, гнучкість і витримку. А постійний рух зміцнює серцевий м’яз.

За кожні 40 хвилин цього тотального месива ти спалиш від 424 до 590 калорій. А болі в м’язах і повсюдні синці нагадають про те, що ти справжній чоловік.

Класичний футбол: вибір українця

Якщо вся ця заморська, водоплавна і брутальна лабуда тебе не збуджує, грай як і належить українському мужику у футбол. Стрибки, підкати, удари по м’ячу і, звичайно ж, біг у рваному темпі (за тайм доведеться пробігти більше 6 км) роблять цей кращий з видів спорту лідером серед тренувань для серця і судин.

Всього один 45-хвилинний тайм забере в тебе близько 477-664 калорії. А заодно вселить надію, що коли-небудь тебе підпише київське «Динамо».

"); $("#textVersion").text("ТОП-5 спортивних ігор для схуднення" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23125"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 спортивних ігор для схуднення