Як вибрати персонального тренера? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Все, що ти повинен з’ясувати – це диплом, досвід і графік роботи «персональщика». А якщо в тренери мітить дівчина, то з ким проводить вечір?

Тебе вперше занесло до зали, і ти не знаєш, з якого кінця підступитися до тренажерів? Або давно займаєшся сам, але результатів щось не видно? А може у тебе була травма і тепер потрібно відновлюватися?

Все це саме ті ситуації, коли персональний тренер просто необхідний.

Але як його вибрати? Швидко. Максимум за 10 хвилин. Але для цього доведеться зіграти роль менеджера з підбору персоналу. І, звичайно ж, задати кандидату декілька питань.

Освіта

Краще всього, якщо це буде вищу фізкультурна, медична або середньо спеціальна медична освіта. Все інше – не дає фундаментальних знань. Якщо цими корочками та дипломами володіє спекотна і підтягнута красуня, сміливо довір їй своє тіло. Повір, жінки старанніші, уважніші і ніколи морально не тиснуть на підопічного.

Ви можете заперечити – а як же досвід роботи? Так, він, безумовно, важливий. Але якщо немає бази, основи, то твій тренер буде обмежений тільки власними уявленнями про методику тренувань. А уявлення, погодься, бувають різні.

Досвід роботи

Це дуже індивідуальне питання. Якщо у тренера є вища фізкультурна освіта, а у тебе немає серйозних проблем зі здоров’ям, то досвід роботи може бути і не великим.

А от якщо ти, наприклад, хочеш відновитися після травми – тобі, кров з носу, потрібен фахівець вузького профілю з досвідом роботи не менше 2-3 років. Краще всього, якщо це буде лікар або інструктор ЛФК.

Розклад

Збіг за розкладом необхідний. Якщо ти плануєш провести хоча б 10 тренувань з тренером, то краще з’ясувати заздалегідь, чи вільний він у ті години, в які тобі закортить займатися. Інакше час тренувань буде весь час змінюватися або відкладатися, а для тренувального процесу непостійність – ворог номер один.

До речі, якщо твій тренер – дівчина, дізнайся, чи вільна вона вечорами. Раптом її дотики і команди можна буде продовжити і після роботи? …

"); $("#textVersion").text("Як вибрати персонального тренера?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23128"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати персонального тренера?