Як назавжди позбутися безсоння? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Щоб перемогти безсоння, не валяйся в ліжку, а встань серед ночі і займися чим-небудь корисним. Якщо ти довго не можеш заснути, пити заспокійливе і в розпачі вертіти головою на подушці – марно.

Як з’ясували американські вчені, кращий метод побороти безсоння – це встати з ліжка і на 15-20 хвилин чимось відволіктися.

Дослідники з Медичної школи університету Піттсбурга провели клінічний експеримент. У ньому взяли участь 79 осіб, що мали проблеми зі сном і добровільно відмовилися від снодійного.

З кожним випробуваним психологи проводили щоденні сеанси спеціальної терапії, щоб «настроїти» його на особливий режим сну. Сенс установки: не примушувати себе спати, а при виникненні проблеми відразу ж вставати і чим-небудь відволікатися.

Після закінчення місячного курсу терапії 60% пацієнтів відчули, що безсоння відступає. Причому, деякі добровольці навіть повністю позбулися від недуги. Ще півроку наступних спостережень не виявили ніяких погіршень в досягнутому результаті.

«Якщо ти не хочеш спати – не змушуй себе це робити насильно, – радить психолог Томас Нейлан з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско. – Якщо ж ти прокинувся посеред ночі і не можеш заснути – не лежи в ліжку просто так ». Ідеальний тайм-аут, на думку вченого, – 15-20 хвилин.

Від безсоння страждає в середньому кожен п’ятий дорослий чоловік. А адже регулярний недосип веде до хронічного стресу, який капітально розхитує навіть богатирське чоловіче здоров’я, нагороджуючи людину як мінімум психічними розладами.

"); $("#textVersion").text("Як назавжди позбутися безсоння?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23105"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як назавжди позбутися безсоння?