Як вибрати ролики? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Перед тим як купити ролики, розберися, чим відрізняється жорсткий черевик від м’якого і чи варто переплачувати за орендовану раму.
За статистикою, мрія життя 80% чоловіків – обзавестися власним автомобілем. Стати на колеса сильна половина людства мріє частіше і охочіше, ніж безболісно збільшити член, заробити купу грошей або отримати чорний пояс з карате.

Якщо для того щоб взяти в кредит новенький Porsche або сріблястий Lanos тобі не вистачає зовсім трохи, впевнено відчути себе на колесах допоможуть звичайні ролики.

Ціни на них сьогодні стартують з якихось 300-500 грн. Але перед тим, як вирушати в магазин або замовляти ролики в інтернеті, вибери яка саме модель підходить тобі. Отже, всі ролики можна поділити на три основні види:

З жорстким черевиком (HardBoot)

Ще недавно це була найпоширеніша конструкція: міцна зовнішня пластикова оболонка, в яку вставлений м’який чобіток. Загалом, класика жанру. Але зараз це, швидше, доля чайників.

Плюси: Відмінна бічна підтримка ступні, непогана вентиляція, невбиваємість зовнішнього черевика. Чобіток можна прати. А в деяких моделях в цьому самому чобітку можна навіть прогулятися там, де на роликах заборонено кататися (наприклад, в метро).

Мінуси: важкуваті. Іноді пластик зовнішнього черевика може тиснути на ногу.

З м’яким черевиком (SoftBoot)

Дітище революції в роликовому світі, яка сталася кілька років тому. Жорсткий черевик поступився місцем м’якому. Інакше кажучи, замість подвійної конструкції з пластика і м’якого внутрішнього чобітка, ролики отримали незнімний черевик з міцної тканини, шкіри або її замінників.

Плюси: Стильна і легка конструкція. Набагато зручніше, ніж жорсткі. Плюс відмінна вентиляція.

Мінуси: Нелегко чистити. У деяких моделей недостатня бічна підтримка ступні.

З знімною рамою

Зазвичай виконуються у вигляді високого жорсткого кросівка з елементами кріплення рами в підошві.

Плюси: Можна знімати раму з колесами і при необхідності ходити як у звичайних кросівках.

Мінуси: Кріплення рами до підошви знижує загальну надійність. Так само як і у м’яких страждає бічна підтримка. Самі кросівки жосткуваті для ходьби. Але головне, це ціна. Попит поки невеликий, тому деруть з трудящих …

"); $("#textVersion").text("Як вибрати ролики?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23109"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати ролики?