Як навчитися кататися на скейті? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Щоб навчитися ганяти на скейті, спочатку визнач, яка нога у тебе опорна. А гальмування і поворот відробляй, стоячи на місці.
Кататися на скейті не так просто, як це здається з боку. Для того, щоб освоїти навіть просту їзду без трюків, тобі знадобиться терпіння і пара днів старанних тренувань.

Освоїти ази райдерського мистецтва можна, дотримуючись нескладних рекомендацій.

Де краще вчитися

Для тренування знайди рівну дорогу, де немає машин і мало людей. Ідеально підійде алея якогось не надто засміченого парку. Для початку потрібна рівна доріжка, по якій можна котитися самостійно без докладання особливих зусиль.

Стоячи на місці

Насамперед навчися просто стояти на скейті. Вставай на дошку, воруши ногами і переставляй їх, балансуючи між передніми і задніми колесами. Постарайся на місці відчути деску, щоб при катанні у тебе не тремтіли коліна.

Потім з’ясуй, з якої ноги зручніше почати – з правої або лівої. Якщо не впевнений, спробуй, наприклад, попинати м’яч – якою ногою зручніше це робити, та і буде опорною. Або зверни увагу, якою ногою робиш перший крок, піднімаючись по сходах – це, напевно, опорна. У більшості людей це права нога, тому вперед на скейт зазвичай виставляють ліву.

Їдемо і гальмуємо

Тепер пробуємо котитися. Постав ногу на дошці прямо над передніми колесами, другою ногою злегка відштовхуйся від поверхні. Як тільки відчуєш рух, став ногу на скейт і стоячи на ньому, пробуй проїхати якомога довше. І обов’язково стеж за рівновагою.

Якщо потрібно уповільнити рух, опорну ногу відсувай трохи назад і додай більше зусиль для тиску. Потрібно зупинитися? Знімай ногу, яка стоїть ззаду і гальмуй нею. Цей спосіб підходить на плоскій поверхні.

Можна гальмувати п’ятою. Для цього натискай п’ятою опорної ноги так, щоб вона притримувала задню частину дошки, а передня піднімалася в повітря. Підсилюй тиск на п’яту, при цьому передня нога повинна знаходитися все ще в управлінні. Якщо не виходить, зістрибувати з дошки.

Тренуємо поворот

Щоб повернути, потрібно висунути ногу і повертати корпус у потрібному напрямку. Чим сильніше натискаєш на п’яту, тим більш гострими будуть повороти.

Для того щоб навчитися різко повертати, потрібно вміти балансувати тільки на задніх колесах. Отже, тримай задню ногу на самому хвості, а передню постав на ніс (кут і положення те ж, що і у опорної).

Спробуй постояти тільки на опорній нозі і одночасно трохи покачати ніс дошки в різні сторони. Розвертайся на скейті і міняй ноги місцями. Запам’ятай, що при русі потрібно повертатися спочатку в одну сторону, а потім в іншу. І, звичайно ж, спочатку пробуй це робити на місці, швидко зміщуючи вперед свою вагу в момент різкого другого повороту.

"); $("#textVersion").text("Як навчитися кататися на скейті?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23112"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як навчитися кататися на скейті?