Як зняти стрес? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Ти на межі? Тоді дихай глибоко або піди вмийся. Якщо хочеться вдарити, вдар подушку. А краще почитай казку.

Уяви: ранок понеділка, ти проспав, бо вчора перебрав, завозився в будинку, тому що хтось цілу годину фарбувався. І машина не заводилася, тому що … Ну ось, ти приходиш на роботу і бачиш, що твій стіл завалений додатковими дорученнями від боса. Хіба це не стрес?

Всі ми знаємо безліч способів заспокоїтися. Наприклад, тепла ванна або біг підтюпцем. Але що робити, якщо у твоєму розпорядження є не більше 5 хвилин?

Просто спробуй:

1. Прогулятися

Якщо у тебе є п’ять вільних хвилин, вийди на свіже повітря і прогуляйся. Хоч навколо будинку. Немає часу? Тоді хоча б просто піди вмийся. Це допоможе відволіктися від джерела стресу і швидко заспокоїтися. Кілька хвилин, за які ти зможеш зібратися з думками, можуть стати справжніми ліками.

2. Почитати … казку

Якщо ти запрацювався, зазнав невдачі або засмутився, найкраще, що ти можеш зробити – взяти в руки книгу. В ідеалі – що небудь смішне і захоплююче, навіть казкове. Таке чтиво миттю відносить від «тут» і «зараз», залишаючи проблеми далеко-далеко. Варто лише зануритися в книжкові пристрасті, і через 10 хвилин ти будеш настільки захоплений, що забудеш про все.

3. Помедитувати і помолитися

Найкраще, що ти можеш зробити, щоб впоратися зі стресом – це зупинитися. Побутьте в тиші, помедитуйте. Для цього необов’язково знати «секрети» медитації, просто спробуй очистити свій розум від турбуючих тебе думок. А якщо ви віруюча людина, не морочте собі голову, а просто помоліться. Це допоможе заспокоїтися і знайти потрібне рішення краще будь-яких вигаданих психотехнік.

4. Переглянути смішне відео

Просто неможливо думати про неприємності і одночасно сміятися. Якщо у тебе є улюблений комік, або приятель «кинув» посилання на смішне відео, терміново скачуй. Дозволь собі посміятися пару хвилин. Потім сміливо повертайся до роботи, і будь упевнений – стрес відпустить.

5. Випити кухоль чаю

Якщо ти відчуваєш, що потрапив у «штопор» стресу, забудь про каву – вона не допоможе. Випий кухоль гарячого чаю – заспокійливого трав’яного або солодкого чорного. Саме його приготування відверне від тривожних думок. До того ж ти зробиш собі приємне, що не може не підвищити настрою.

6. Вдарити подушку

Кілька ударів в подушку миттю допоможуть тобі позбавитися від стресу. Відчуй, як з кожним ударом стрес іде з тебе. Якщо ти знаходишся в офісі, не піддавайся спокусі використовувати замість подушки колегу. Навіть якщо саме він і є причиною твого стресу.

7. Подихай глибоко

Коли ми стурбовані, наше дихання частішає і стає менш глибоким. Зосередься на вдиху і видиху і постарайся відновити його. Спробуй дихати не грудьми, а животом. Цим ти заспокоїш своє тіло. Фізичний спокій спричинить психологічний.

"); $("#textVersion").text("Як зняти стрес?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23094"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зняти стрес?