Як побороти інтернет-залежність? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Набридло «чатитися»? Захотілося живих “контактів”? Тоді спробуй виплутатися зі сталевих обіймів мережі.
Проходячи повз вимкненого комп’ютера, ти думаєш: «Непогано б перевірити пошту». Знайома ситуація? Саме так і проявляється інтернет-залежність.

Визнати, що ти міцно засів у сталевих обіймах онлайну – це вже перший крок у позбавленні від цієї «болячки». Допомогти в цьому можуть наступні поради:

Включайся за графіком

Сказавши «А», продовжуй у тому ж дусі. Для початку встанови певні години для перевірки своєї пошти і дотримуйся цього розкладу. Звичайно, якщо ти дійсно проводиш в інтернеті силу-силенну часу, спочатку буде важко, але потім ти поступово звикнеш.

Підключи домашніх

Попроси своїх рідних «м’яко» простежити за тим, щоб ти не зривався і не засиджувався в інтернеті довше встановленого часу. Повір, домашні з радістю візьмуться тебе опікати – ще б пак, їм самим дістанеться більше часу за комп’ютером.

Заведи хобі

Запишись на якісь курси, займайся спортом, музикою, танцями, співом і т.д. Подивися фільм, сходи на концерт, почитай книгу. Не допомагає? Тоді просто поспи замість того, щоб стирчати в інтернеті. Знайди який – небудь інтерес, який стане альтернативою мережі.

Заблокуй все, що «засмоктує»

Намагайся триматися осторонь від сайтів, які можуть викликати особливо сильне звикання. Ти їх напевно знаєш: соціальні мережі, форуми або портали, де не модерують коментарі і дають можливість досхочу пооскорбляти один одного. Якщо ти відчуваєш, що твоя залежність від них занадто велика, убий свої «профілі». А ще краще заблокуй їх.

Відпишись від розсилок

Всього дві-три розсилки провокують просидіти за комп’ютером зайву годину, а то й дві. Тому переглянь список всього, на що коли-небудь підписався. Напевно, там буде 95% зайвого. Відключи також всі повідомлення, які надходять на електронну пошту – буде набагато краще, якщо всі «напоминалки» та оповіщення будуть тільки в твоєму телефоні.

Плануй і скорочуй

Щоразу, заходячи в інтернет, плануй (краще записати на папірці) які сайти ти маєш намір відвідати, що необхідно там зробити і скільки часу ти хочеш там провести. З кожним разом старайся зменшувати кількість часу користування інтернетом, поки не зведеш його до оптимального мінімуму.

Роздруковуй важливе

Якщо в інтернеті є сторінки, що містять інформацію, яка часто буває тобі необхідна (таблиці, розклади, календар ігор улюбленої команди) скопіюй їх і роздрукуй. В результаті ти не будеш так часто заходити в інтернет і піддаватися спокусі залізти ще на парочку «корисних» сайтів.

Заведи собі таймер

Постав на комп’ютер спеціальну програму-таймер. Допомога від неї подвійна. По-перше, вона буде нагадувати тобі про те, що потрібно зробити перерву (через 15 хвилин – для очей, через 30-40 – щоб встати і розім’ятися). Ну, а по-друге, ти гарантоване не втратиш відчуття часу і не згадаєш про нього лише в три години ночі.

Не їж біля монітора

Ніколи не їж перед комп’ютером – це типовий самообман всіх інтернет-залежних. Мовляв, поки буду жувати, посиджу, подивлюся новини, почитаю коментарі. У підсумку замість перерви хоча б на обід, ще годину тупо «встромляєшся» в монітор. Краще з’їж все на кухні, а перед цим допоможи домашнім це приготувати.

Будь частіше в «реалі»

Живи реальним життям. Віртуальний (якщо ти здоровий, звичайно) – це спосіб життя аутсайдерів. Тому спілкуйся з друзями лицем до лиця, з дівчатами ще щільніше. Ходи в кафе, на футбол (а не дивись його в онлайні), на концерти і просто пішки вулицями. І десятою дорогою обходь інтенет-кафе – цього добра у тебе і вдома повно.

"); $("#textVersion").text("Як побороти інтернет-залежність?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23097"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як побороти інтернет-залежність?