Як підбадьоритися без кофеїну? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Щоб не пити літрами «підбадьорливий» чай і каву, сам стань як батарейка і випромінюй суцільний позитив.

Безліч людей заправляються кофеїном по кілька разів на день: зранку, в обід, а нерідко і ввечері. Так, у цього методу «підзарядки батарейок» є як позитивні сторони (смак, аромат, бадьорість), так і маса негативних.

Пам’ятай, що є й інші способи підбадьоритися. Спробуй скористатися цими порадами, щоб «заповнити» себе енергією на цілий день:

Включи світло

Твоє тіло природним чином реагує на світло. Тому якщо в приміщенні, в якому ти працюєш або прокидаєшся, темно, залишатися бадьорим буде складно. Спробуй тримати штори або жалюзі відкритими, щоб вранці в кімнаті було світло. Або додай трохи світла до свого робочого місця, якщо хочеш, щоб почуття сонливості пропало.

Більше спи вночі

Багато отримують набагато менше сну, ніж вимагає організм. Спати нам потрібно 7-8 годин вночі. Це час, який необхідно для відпочинку і для концентрації протягом дня.

Розберися зі своїми емоціями

Стрес, депресія і інші негативні емоції можуть негативно впливати на твій енергетичний рівень. Тому навчися управляти ними.

Роби зарядку

Вона підбадьорить тебе, допоможе прокинутися і додасть енергії на цілий день. Приділяй вправам хоча б півгодини на день – і незабаром почнеш пожинати плоди.

Сходи до лікаря

Є безліч захворювань, серйозних і не дуже, які можуть «висмоктувати» твою енергію і приводити до хронічної втоми. Це може бути, наприклад, проблема з щитовидкою або анемія.

Дотримуйся режиму сну

Твоєму організму потрібно не тільки 7-8-годинний, але і регулярний сон з певними інтервалами. Тоді тобі буде набагато простіше прокидатися і засинати.

Знайди речі, які тебе схвилюють

Спробуй знайти для себе що-небудь, що буде хвилювати тебе кожен день, будь то улюблене хобі, яке буде чекати тебе вдома, або просто зустріч з друзями після роботи.

Прокидайся поступово

Іноді, якщо перехід від сну до пробудження супроводжується «біпом» будильника, нанівець йде весь день. Тому постарайся зробити так, щоб мелодія або сигнал, будячи тебе, збільшував свою гучність поступово.

Не залежуйся в ліжку

Постарайся зробити так, щоб після пробудження ти довго не лежав у ліжку, а вставав хоча б на протязі 10 хвилин. Так ти не тільки підбадьоришся, але і швидше зрозумієш, чи достатньо відпочив.

Пробуй щось нове

Рутина може зробити день нудним і енергетичний рівень висушить. Зміни свій день, пробуйте що-небудь нове, отримуй новий досвід.

Уникай негативу

Песимізм може дійсно втомлювати. Спробуй замість цього дивитися на позитивні сторони речей. Тоді ти зможеш відновити свій енергетичний рівень. Якщо ти дозволяєш поганим речам траплятися в перебігу дня, то спробуй навчитися уникати їх.

"); $("#textVersion").text("Як підбадьоритися без кофеїну?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23071"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як підбадьоритися без кофеїну?