Як влітку доглядати за волоссям? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Агресивне сонячне проміння і сухе повітря в приміщенні – головні вороги здоров’я твого волосся. Скористайся цими правилами, щоб запобігти випаданню волосся і поліпшити їх ріст.

1. Вибираючи шампунь, пам’ятай, що потрібно орієнтуватися не на тип волосся, а на тип шкіри голови: жирна, суха, чутлива. Якщо волосся, наприклад, сухе, а шкіра голови швидко жирніє, сміливо бери шампунь для жирного волосся.

2. Намагайся уникати шампунів, які сильно піняться. Як правило, вони містять багато синтетичних миючих засобів і сушать шкіру і шевелюру.

3. Зверни увагу на складові засобів. Добре, якщо серед компонентів будуть масло жожоба, оливкова олія, екстракт кори дуба.

4. Дуже важливо ретельно промити волосся від шампуню теплою водою, а закінчити миття прохолодною водою. Так ти поліпшиш приплив крові до шкіри голови і запобіжиш випаданню волосся.

5. Агресивне сонце і вода висушують волосся і руйнують їх структуру, провокуючи їх швидке випадання. Тому на пляжі обов’язково прикрий голову бейсболкою.

"); $("#textVersion").text("Як влітку доглядати за волоссям?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23090"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як влітку доглядати за волоссям?