Як боротися з сивиною? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Чоловіча сивина завжди асоціювалася з мудрістю і життєвими досягненнями. Сиве пасмо в шевелюрі чорного волосся надавала солідності, імпозантності і викликала повагу. Але деякі вважають сивину недоліком, так як вона, крім іншого, свідчить про старіння.

Скільки років сивині

Сивина – проблема, з якою рано чи пізно стикається кожен. Натуральним блондинам в цьому відношенні пощастило більше, ніж брюнетам: їх волосся сивіє менше. Посивіння у різних людей настає в різний час – залежно від спадкових факторів, стану нервової системи та внутрішніх органів. Зазвичай сивина починає проявлятися в 35-40 років і особливо посилюється після 50.

Цікаво, що представники білої раси, як правило, починають сивіти у віці від 35 до 40 років. Чоловіки зі смаглявою шкірою сивіють трохи пізніше, а аборигени Америки – взагалі після 70 років.

Якщо сьогодні сивого волосся у тебе кілька сот, то через 5-6 років їх буде 30-35%. Якщо ж сиве волосся буквально можна перерахувати по пальцях, то тотальна сивина найближчим часом тобі не загрожує.

Чому вони старіють

З часом у волоссі знижується вміст фарбувального пігменту – меланіну, через це волосся починає сивіти. Однак нерідко зустрічається передчасна сивина. З’являється цей «дефект» через нервове перенапруження, порушення функцій залоз внутрішньої секреції, нестачі кальцію та деяких вітамінів. А ще через хронічну перевтому або навіть тривале перебування на сонці.

Передчасне посивіння передається і по спадку. У такому випадку перше сиве волосся може з’явитися навіть у 20 років. Деякі люди сивіють, не досягнувши 30 років, а інші зберігають первинний колір до глибокої старості. Але все-таки одна з найпоширеніших причин цього явища – вік.

Правильна реакція

Як це не парадоксально звучить, але сивому волоссю можна порадіти. Справа в тому, що сивина – це захисна реакція організму. На надмірні нервові перевантаження організм людини реагує по-різному: у когось вони приводять до проблем з серцем, у когось до виразки шлунка, а у когось з’являється лише сивина.

Скільки б сивого волосся не було у тебе на голові, виривати або вистригати його ні в якому разі не можна. Щоразу, вириваючи сивий волос, ти сприяєш збільшенню їх кількості. Це відбувається тому, що корінь біля основи фолікули виділяє сироватку, яка на ділянці шкіри навколо волосяної сумки заражає навколишні волоссини.

Борись по-розумному

Повернути первісний колір волоссю практично неможливо. Але при правильному способі життя, заняттях сортом і повноцінному харчуванні можна зміцнити загальний стан організму і уповільнити процес посивіння.

З народних засобів, доступних кожному, попереджає посивіння прийом соку коренів петрушки, селери, пастернаку. Для профілактики і лікування сивого волосся рекомендують приймати всередину і зовнішньо втирати в коріння сивого волосся сік абрикосів, вишень, груш, лісової суниці, сизої ожини, капусти білокачанної або цибулі ріпчастої. Корисно також обполіскувати волосся відваром з коріння і листя кропиви.

Серед лікарських препаратів в боротьбі з посивінням рекомендуються ті, які підвищують тонус організму – вітаміни: А, С, Е, нікотинова кислота, рибофлавін, фолієва кислота, вітаміни групи В.

"); $("#textVersion").text("Як боротися з сивиною?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23064"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як боротися з сивиною?