Як позбутися гикавки? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Щоб перемогти гикавку підійдуть будь-які засоби – від банального переляку до жорстких маніпуляцій з язиком і очима.

Гикають практично всі, а деяким людям це навіть подобається. Особливо, коли гикати можна замість роботи, навчання чи служби в армії. Але коли гикавка триває занадто довго, від неї вже хочеться якимось способом позбутися. А існує таких способів як мінімуму десять.

Аналіз на цукор

Велика доза солодкого стимулює нервові закінчення язика і може тобі допомогти. З’їж чайну ложку цукру. Причому постарайся, щоб він потрапив на задню частину язика – ця область відповідає за визначення кислого смаку.

Нічого не чую

Заткніть пальцями вуха. Гикавка – це не що інше, як роздратування блукаючого нерва. Він пов’язаний і зі слуховий системою, тому впливаючи на нервові закінчення вух, можна впливати і на цей нерв. Але будь пильний і не пробий барабанні перетинки.

Бери на переляк

Старий і самий перевірений спосіб: нехай хто-небудь тебе налякає. Так блукаючий нерв буде затиснений, і гикавка пройде. Не перестарайся – гикавку може змінити заїкання, а це не найприємніша у світі річ.

Взяти язик

Просто висунь язик і злегка потягни за нього. Краще пальцями рук, і бажано своїми – начисто вимитими. Що при цьому відбувається, і які процеси запускаються в твоєму ікающому мозку, науці не відомо. Але кажуть, що це діє

Щекотка

Ще один спосіб – полоскотати м’яке піднебіння ватною паличкою. Якщо лоскоту в цьому місці ти не боїшся, знайди іншу вразливу точку, легкий дотик якої змусить тебе валятися на підлозі в припадку.

Занурення в себе

Затримайся – уяви, що збираєшся стрибнути в басейн. Протримайся без кисню, наскільки вистачить терпіння, і гикавка напевно відступить.

Секретний пакет

Візьми звичайний паперовий пакет і подихай в нього. Це працює за тим же принципом, що і затримка дихання – в крові зростає кількість вуглекислого газу, організм намагається всіма силами його позбутися, а бажання поікати відходить у нього на другий план.

Намагніть себе

З’їж тарілку бурого рису, трохи шпинату або арахісу. У цих продуктах міститься багато магнію, який знімає напругу і розслаблює нерви. Магній є також у какао, кешью і мигдальних горіхах.

Арктичний спосіб

Без попередження і оголошення гикавці війни занур обличчя на 30 секунд у крижану воду. Діє не гірше переляку і не загрожує заїканням. Головне, не забудь виринути.

Очний тиск

Закрий очі руками і делікатно натисни на них вказівним і середнім пальцями (обережно – очі тендітні!). Потримай так 5 секунд. Після цього гикавка повинна повільно зійти на «ні».

"); $("#textVersion").text("Як позбутися гикавки?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23061"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як позбутися гикавки?