Як правильно спілкуватися з жінкою? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Так вже природа-матінка влаштувала, що чоловіча увага вибірково сприймає жіночу мову. Втім, це відноситься, переважно, до близьких і звичних жінок, особливо до подруг і дружин. Вчені Шеффілдського університету стверджують, що жіночий голос більш складний для сприйняття. На жаль, ця інформація навряд чи втішить твою кохану. І поки вона жалібно ридає по телефону кращій подрузі про те, що ти її ігноруєш і не слухаєш – спробуй виправити ситуацію.

1. Під час розмови дивись прямо їй в очі. Так, саме зараз по телевізору транслюють вирішальну гру, або ти читаєш цікаву статтю, чи кіт Фердинанд намагається стягнути зі столу воблу … Змирися і зосередься на тій жінці, без якої сьогодні вночі сексу не буде (або буде, але самотній і не радісний). По-перше, так тобі буде простіше зосередиться на предметі розмови. По-друге, вона відчує твою увагу, оцінить цей прояв доброї волі і вночі віддячить тим же.

2. Зберігай спокій, вислуховуючи тривалі відступи від теми і численні підводки до неї. Так, приготувавшись почути від коханої, звідки взялася вм’ятина на капоті її авто, ти заодно дізнаєшся про все, що вона робила до і після події, про реакцію подруг і мами, про те, що всі СТО-шники бездушні селюки, про розпродаж в модному бутіку і про сусідку легкої поведінки.

3. Не забувай про улюблений жіночий прийом – міняти тему розмови, не змінюючи інтонації і не роблячи пауз. Варто на мить зазіватися і ти вже не знаєш про що взагалі йде мова. Краще чесно признайся, що задумався і упустив нитку розмови. Інакше існує ризик через тиждень почути щось на кшталт: «Як я тебе не попереджала, що ми сьогодні ввечері йдемо на день народження моєї мами?!».

4. Намагайся сприймати все сказане через її систему оцінок. Зламаний ніготь для жінки, дійсно, трагедія, не менша ніж для тебе зламана нога. Тільки от ти в гіпсі будеш виглядати героєм, а вона з знівеченим нігтем – повною дурою. Не вникнувши в суть проблеми, ти можеш своєю легковажністю образити кохану і нажити, на рівному місці, неприємності.

5. Найчастіше жінці потрібен всього лише активний слухач, який озвучує правильні емоції в потрібних місцях. Тверезий чоловік, вступаючи в розмову, намагається донести до свідомості співрозмовника якусь думку. Жінка ж просто озвучує свої думки.

Якщо ти все частіше ловиш себе на тому, що не пам’ятаєш, про що ви говорили півгодини тому або твоя кохана дорікає тебе в забудькуватості, а ти взагалі не розумієш про що мова – пора починати використовувати на практиці наші поради.

"); $("#textVersion").text("Як правильно спілкуватися з жінкою?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23055"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно спілкуватися з жінкою?