Топ-5 помилок на першому побаченні PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Я не знаю скільки у тебе за плечима перемог і скільки ти запаморочив жіночих голів. Але якщо ти як і раніше в пошуку тієї єдиної, значить попередні побачення пройшли не дуже вдало.

Щоб надалі все було гладко, давай пробіжимося по основних моментах, яких слід уникати на першому побаченні.

1. Зовнішній вигляд

Оля, 27 років

Брудне волосся, неохайний вигляд – неприпустимі на першому побаченні! Якщо чоловік дозволяє собі бути в такому вигляді на перші зустріч, то боюся уявити, як він буде виглядати після року спільного життя.

Здавалося б, прописна істина! Але деякі чоловіки вважають зайвим погладити сорочку або поголитися перед важливою зустріччю.

Сподіваюся, ти не з їх числа.

Згідно з опитуванням 49% британських чоловіків вважають за краще надягати на побачення костюми, зшитий на замовлення.

Порада: Замов у кравця хоча б один костюм, який буде сидіти на тобі бездоганно. Не шкодуй грошей – окупиться сторицею. Ти будеш виглядати по представницькому, впевненіше ніж зазвичай і справиш на потенційну даму серця незабутнє враження. До речі, якщо надіти хорошу рожеву сорочку, це позитивно позначиться на вашому побаченні. Вона обов’язково оцінить твою сміливість, та й рожевий колір заспокоює мозок, тому дівчина буде куди більш розслабленою.

2. Непунктуальність

Катя, 27 років
Якщо чоловік запізнився на перше побачення – все, труба! Я ненавиджу чекати, відчуваю себе ніяково в таких ситуаціях. І починати відносини на такій ноті зовсім не хотілося б.

Вийшов з дому, забув ключі і гаманець, ліз по карнизу, щоб потрапити в квартиру, ненавмисно перевернув акваріум, рятував рибку, затопив сусідів – і тому спізнився. Красива історія та не переконлива. Якщо вже ти і змусив дівчину чекати – визнай провину і вибачся. Не варто вигадувати безглузді виправдання. Прибережи свою фантазію для спальні.

Порада: Перетвори недоліки в гідності. Своє запізнення можеш використовувати як ресурс, наприклад, подарувати дівчині виконання одного її будь-якого бажання. Заодно подивишся наскільки вона сміла й винахідлива.

3. Минулі перемоги

Ліка, 23 роки
Була на побаченні з чоловіком, який весь вечір згадував своїх колишніх. Він навіть у той же ресторан мене повів, який подобався його попередні пасії. Весь вечір я могла думати тільки про його подружок.

Я думала це тільки в фільмах таких «розумників» показують. Але, на жаль, змушена констатувати – хлопці, які тріпають язиком смішніші нас, жінок, зустрічаються і в реальному житті.

Порада: На першому побаченні не варто піднімати теми колишніх відносин. Не разпитуй дівчину про її хлопцях, та й сам не хвалися скороминущим зв’язком зі жагучою брюнеткою. Фахівець у галузі відносин Патті Фейнштейн підкреслює: якщо ти говориш про колишню, значить тобі не особливо цікава та, з якою ти зараз на побаченні і, схоже, ти все ще переживаєш через те, що ви розлучилися. І хоч твоя нова знайома і не фахівець в області відносин, але також це помітить.

4. Не рахуй кожну копійку

Альона, 25 років
Я не з тих, хто ставить матеріальні блага вище духовних, але був один випадок, який навіть мене не залишив байдужою. Була на побаченні з хлопцем, гуляли по парку. Хлопець запропонував з’їсти морозиво, я погодилася. Коли ми підійшли до кіоску з морозивом він дістав гаманець, купив собі одне і став їсти як ні в чому не бувало. Я мовчки купила собі пломбір, але на друге побачення з цим хлопцем не пішла.

Такий «чоловічий вчинок» навіть важко коментувати. Ніколи не повторюй подібне! Якщо тільки не маєш наміру позбутися нав’язливої ​​прихильниці за один вечір.

Порада: Раз вже ти покликав дівчину на побачення, то будь добрий, продумай як ти проведеш цей вечір, як ти здивуєш обраницю і чи вистачить у тебе для цього грошей. Ніхто не говорить про те, щоб зривати зірки з неба і купати коня в шампанському, але постарайся забезпечити хоча б «необхідний мінімум»: квіти, кава, таксі.

5. Не пишайся тим, що не вмієш танцювати

Ольга, 29 років

Одного разу я зустріла прекрасного хлопця: він був гарний собою, одягнений з голочки. Ми чудово проводили час. Але одного разу, ми гуляли в парку і підійшли до відкритої естради, де всі бажаючі могли танцювати танго. Там зібралися і професіонали, і аматори. І ось тут мій світ перевернувся! Хлопець почав брудно жартувати над танцюючими чоловіками, говорив про них всякі гидоти і уклав свій спіч банальною фразою «мужики не танцюють!». Це мене дуже розчарувало і більше ми не зустрічалися.

Порада: Може ти і не Влад Яма, а й розповідати їй відразу, що ти не танцюєш, не варто. Дослідники Університету Нортумбрії показували 39 жінкам 15 кліпів незнайомих танцюючих чоловіків, і ті, хто танцювали краще, виявилися більш привабливими і в сексуальному плані. Так що візьми кілька уроків танців і не тушуйся!

"); $("#textVersion").text("Топ-5 помилок на першому побаченні" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23014"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Топ-5 помилок на першому побаченні