Як правильно голитися? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Ненавидиш голитися, як будь-який нормальний хлопець? А якщо спробувати зробити це по-людськи? Ми навчимо тебе своїм секретам.

Зайве питати чоловіка, чи хоче він голитися без роздратування шкіри. Почервоніння, неприємного пощипування, часом навіть болю і відчуття опіку? Бррр!

Питання в іншому – чи кожен з нас знає, як це забезпечити. А між тим, способи є – і вони зовсім не так вже й складні. Mи навчимо тебе, як поголитися «по-людськи».

Волога має вирішальне значення для гладкого, комфортного гоління, так як робить волосся на обличчі більш м’якими і сприяє їх відділенню від шкіри. Так що кращий спосіб гарантувати якісне гоління – постійний потік гарячої води. Ще краще – взагалі під душем.

Відсутність дзеркала? Але більшість чоловіків з багаторічним досвідом гоління взагалі не користуються цим атрибутом, а голяться на дотик. Прямо, як у тому анекдоті «я тебе не знаю, але я тебе поголю».

Стилісти переконують чоловіків з самого початку орудувати безпечною бритвою, відмовившись від електричної. Остання сприяє виникненню подразнень на шкірі. При цьому експерти радять користуватися бритвеними приладами з мульти-лезами.

Фахівці радять голитися ретельно, не поспішаючи, вибриваючи обличчя невеликими ділянками. При цьому пересувати лезо по шкірі необхідно короткими плавними відрізками, занурюючи бритву в гарячу воду. Після гоління обполоснути обличчя прохолодною водою, дати йому висохнути, і тільки потім нанести на шкіру лосьйон з алое і зволожуючі креми після гоління.

"); $("#textVersion").text("Як правильно голитися?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23017"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно голитися?