Перегляд серіалів провокує ожиріння? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Перегляд телесеріалів із захоплюючою сюжетною лінією може спровокувати переїдання.

Чим сильніше ти захоплений сюжетом проглядаючого серіалу, тим більше ти їси, за даними дослідження з Університету Північної Кароліни. Справа в тому, що повороти сюжету відволікають.

«Щоб встежити за складною сюжетною лінією, тобі необхідно сильніше концентруватися, ніж при перегляді порожніх серіалів», – говорить співавтор дослідження Елізабет Ліон, доктор філософських наук з Університету Техаського медичного відділення.

Через те, що твій мозок зайнятий переосмисленням всіх подій у серіалі, ти не думаєш про те, скільки їжі вже з’їв за сьогодні.

Ти вже, напевно, чув, що прийом їжі перед телевізором є великою помилкою, якщо ти маєш намір скинути вагу. Однак нове дослідження вперше довело, що тип передач, яким ти віддаєш перевагу, також відображається на харчуванні.

"); $("#textVersion").text("Перегляд серіалів провокує ожиріння?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23020"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Перегляд серіалів провокує ожиріння?