Як не опромінюватися мобільним телефоном? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Щоб не нахапатися «зайвого» випромінювання, користуйся гарнітурою, не розмовляй в ліфті і зніми окуляри.

Мобільний зв’язок увійшла в наше життя стрімко і безповоротно. Один-два, а то й три телефони, зараз у кожного. Безперервні розмови чуються в маршрутках і лімузинах, дешевих кафешках і елітних нічних клубах. Деякі навіть примудряються перервати секс заради важливого дзвінка клієнта, змушуючи партнерку стримати на пару хвилин наступ настільки довгоочікуваного нею оргазму.

Що ж, у кожного свої звички, але от неувага до деяких характеристик телефону може мати неприємні наслідки для здоров’я. Адже як не крути, він є джерелом електромагнітного випромінювання. Ось кілька простих правил, дотримуючись яких це випромінювання можна направити в безпечне русло:

1. У спеку максимально скороти час свого мобільного спілкування. Дочекайся з’єднання, перш ніж підносити телефон до голови. Пам’ятай, що прийом виклику абонента – це момент піку випромінювання.

2. Якщо є вибір, говори по телефону зі стандартом IMT-MC-450 (CDMA450). У нього випромінювання в 10-20 разів менше, ніж у мобільника, що працює в стандарті GSM. Та й взагалі, старайся купувати телефон з меншою потужністю випромінювання.

3. Користуйся гарнітурою або системою «hands free», щоб тримати телефон подалі від голови і тим самим зменшити його вплив. Досить «віддалити» мобільник на 30 см від голови і випромінювання не дістане до твого мозку.

4. Носи телефон у сумці, портфелі, а не в кишені – навіть в режимі очікування він продовжує обмінюватися даними з мережею.

5. При розмові зніми окуляри з металевою оправою. Вона грає роль вторинного випромінювача і може призвести до збільшення інтенсивності електромагнітного поля в області голови.

6. Намагайся не розмовляти в закритому просторі (автомобілі, ліфті, поїзді, гаражі). Металевий «екран» погіршує радіозв’язок, у відповідь на це мобільний апарат збільшує свою потужність.

7. У будинках із залізобетону розмовляти по мобільнику краще біля великого вікна, в лоджії або на балконі – так теж можна зменшити опромінення.

8. Не користуйся мобільником під час грози. Ймовірність влучення блискавки в працюючий телефон в кілька разів вище попадання в людину.

"); $("#textVersion").text("Як не опромінюватися мобільним телефоном?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23024"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як не опромінюватися мобільним телефоном?