Які автомобілі безпечніші? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Краш-тест може ввести в оману: транспортний засіб великих розмірів майже завжди краще компактних машин, коли мова йде про безпеку пасажирів.

Проаналізувавши звіти з місць аварії в період між 1995 і 2010 роком, дослідники порівняли виживаність серед водіїв легкових автомобілів та вантажівок. Коли обидва типи машин потрапляли в аварію, то у водіїв і пасажирів легкових машин шанс смертності був вищий, як мінімум, в 5 разів, незалежно від рейтингів безпеки автотранспортних засобів, говориться в дослідженні.

«Це все зводиться до фізики. Водії позашляховиків перебувають у більшій безпеці, в тому числі й тому що їхні транспортні засоби фізично вище », – говорить провідний автор дослідження Дітріха Єлі, доктор медичних наук, дослідник безпеки транспортних засобів.

"); $("#textVersion").text("Які автомобілі безпечніші?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23002"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які автомобілі безпечніші?