Попкорн викликає захворювання сердця? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Хімічна речовина, що міститься в антипригарному посуді і попкорні, який готується в мікрохвильовці, збільшує ризик хвороби серця.

Група вчених з Університет Західної Вірджинії вивчали стан здоров’я 1200 американців. Їм вдалося виявити, що чим вище в їх крові був рівень PFOA (хімікат, який міститься в попкорні і антипригарному посуді), тим вище ризик розвитку серцево-судинного захворювання.

Це не залежить від таких факторів як вік, раса, наявність шкідливих звичок, індекс маси тіла, діабет і навіть гіпертонія.

«Ми все ще з точністю не можемо заявити, чи дійсно вживання попкорну здатне збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Однак експеримент показав, що люди, у чиїй крові містилося більше PFOA, були більш схильні до розвитку хвороби », – заявив автор дослідження доктор Анупу Шанкар, керівник кафедри епідеміології в Університеті Західної Вірджинії.

"); $("#textVersion").text("Попкорн викликає захворювання сердця?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23007"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Попкорн викликає захворювання сердця?