Сонячні ванни врятують від астми? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Вітамін D допоможе людям, що страждають від астми, дихати на повні груди.

Вчені з Королівського коледжу в Лондоні виявили, що вітамін D здатний значно знизити симптоми астми у хворих. Вони стверджують, що в один прекрасний день, вітамін D буде призначений в якості лікування поряд з традиційними стероїдами, через зменшення популярності самих ліків.

Нове дослідження показало, що «сонячний» вітамін знижує рівень природних хімічних речовин в організмі, що посилює симптоми у хворих на астму і знижує ефективність стероїдів.

Важкі випадки астми, на даний момент, лікуються стероїдами, від вживання яких може бути негативний побічний ефект. У тих, хто вживає стероїди, симптоми астми цілком можуть посилитися. Також людина піддається високому ризику госпіталізації. У вітаміну D подібних побічних дій не виявлено

"); $("#textVersion").text("Сонячні ванни врятують від астми?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23011"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Сонячні ванни врятують від астми?