Що таке оргазм? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Ось ти – дорослий статевозрілий чоловік. А чи знаєш ти що таке оргазм?

Відчували оргазм багато разів, а розповісти, що це таке і як він виникає, можуть далеко не всі. Давайте розберемося разом.

Наукове визначення оргазму таке: оргазм – відчуття статевої насолоди, хтивості в момент завершення статевого акту або при інших формах статевої розрядки.

Що ж відбувається в момент оргазму з твоїм тілом?

1. Реагуючи на зовнішню стимуляцію (погладжування, покусування та інші маніпуляції), периферична нервова система дає відмашку ЦНС, яка регулює гормональну і м’язову активність.

Олег, 27 років:

«Оргазм у мене завжди асоціюється з лавиною. Ось ти ходиш по краєчку, а потім – раз! Вниз зривається величезна купа снігу, несеться, накриває з головою ».

2. Серце починає битися частіше, що укупі з хімічною реакцією організму дає перші результати: у кавернозні тіла статевого члена посилений артеріальний кровотік. А венозний відтік звідти, навпаки, сповільнюється. Так виникає ерекція.

Андрій, 30 років:

«Коли я відчуваю, що ось-ось закінчу, у мене перед очима з’являється червоне коло. І чим сильніше відчуття, тим воно яскравіше ».

3. Як тільки ти починаєш фрикції, і в тебе, і у партнерки посилюється м’язовий тонус і сухожильні рефлекси. Чим сильніше рухи, тим вище напруга. Чим вище напруга, тим ближче оргазм.

Олексій, 20 років:

«Пам’ятаю свій перший оргазм. Це було круто! Здавалося, що зараз задихнуся від захвату ».

4. Коли ти вже розійшовся не на жарт і продовжуєш ритмічні фрикції, твоя передміхурова залоза (вона ж простата) починає ритмічно стискатися, виштовхуючи з себе насінну рідину. Діватися їй особливо нікуди. Дорога одна – сім’явивідний потік, потрапляючи в який рідина збагачується секреціями різних залоз і, звичайно, головною складовою – сперматозоїдами. Як тільки формування суміші завершено, зовнішній м’яз сечового міхура розслабляється і дозволяє спермі заповнити широку частину уретри. Тут-то ти і відчуваєш невідворотність еякуляції.

Тимур, 35 років:

«Оргазм пов’язаний у мене з майже болючим щекотанням. Чоловіки мене зрозуміють ».

5. У якийсь момент збудження наростає настільки, що нервова система не витримує. Спрацьовує звичайний для подібної ситуації механізм – «вилітаючої пробки». У кров надходить велика кількість ендорфіну (гормону щастя) і окситоцину (гормону оргазму), а в корі головного мозку виникає приємне гальмування.

Кирило, 30 років:

«Коли я знаю, що скоро закінчу: з’являється приємна і збудлива ломота в області попереку. Тоді мою голову і верхню половину тіла охоплює особливе почуття тяжкості, яке в момент еякуляції спадає з мене, як покривало. Після цього я відчуваю себе вільним».

6. У цей самий час зовнішній м’яз сечового міхура перетискає уретру позаду сперми, відрізаючи їй дорогу назад, а два великі м’язи в основі таза починають скорочуватися, надаючи велику швидкість виведенню рідини. Відбувається від трьох до п’яти (рідко до десяти) ритмічних скорочень з інтервалом 0,8 секунди – і спазми припиняються. Ерекція статевого члена слабшає і ось він, фініш.

А якими словами ти можеш описати свій оргазм?

Це цікаво:

Отримання оргазму – справа енергоємна, витрата калорій буде приблизно такою ж,як під час 20-хвилинної прогулянки. Якщо займатися сексом два рази поспіль по 26 хвилин і обидва рази отримати оргазм, то можна спалити «біг-мак» (550 кілокалорій). Така витрата калорій пояснюється тим, що під час оргазму активується більше 500 мускулів.

"); $("#textVersion").text("Що таке оргазм?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22980"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що таке оргазм?