Щасливий шлюб сприятливо впливає на здоровя? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Вчені знову довели важливість ролі, яку відіграє твоя «половинка» у збереженні здоров’я.

Недавнє дослідження, проведене в Нідерландах, показало, що коли справа доходить до деяких форм раку, то добровольці, які не перебувають у шлюбі, більш схильні до захворювання, ніж ті, хто одружений.

Хоча це цілком логічно, що люди, які щасливі у шлюбі, щасливіші і здоровіші по життю. Проте дослідження показало, що ця теорія дійсна лише для тих, хто насправді задоволений своїми стосунками. Експеримент показав, що проблемний шлюб може мати негативний вплив на серце, а також стати причиною отримання шкідливих звичок.

Складні взаємини і конфлікти в сім’ї можуть бути набагато більш руйнівним для здоров’я, ніж загальноприйнято вважати. Тому варто приділяти час того, щоб налагодити свої стосунки. Це безпосередньо відображається не тільки на емоційному, а й на фізичному здоров’ї.

"); $("#textVersion").text("Щасливий шлюб сприятливо впливає на здоровя?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22983"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Щасливий шлюб сприятливо впливає на здоровя?