Як зберегти чоловічу силу? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Хочеш максимально довго зберегти свою чоловічу силу? Тоді доведеться забути про знеболюючі препарати.

Схоже, вислів “терпи біль – ти ж мужик” скоро стане актуальним, як ніколи.

Якщо чоловік внаслідок травм постійно вживає знеболюючі, то він володіє підвищеним ризиком стати жертвою імпотенції. Такий висновок випливає з дослідження, проведеного фахівцями Центру дослідження здоров’я Kaiser Permanente Research і Університету здоров’я і науки в Орегоні (США).

У масштабних експериментах були задіяні близько 11 тисяч чоловіків різних вікових груп. Всі вони різною мірою мали проблеми з болями в спині. Щоб з’ясувати характер впливу знеболюючих препаратів на чоловічу потенцію, всіх тестованих розділили на дві групи – одні давали такі препарати, інший (контрольні) не давали.

У процесі експериментів з’ясувалося, що ті з чоловіків, які не менше 4 місяців приймали великі дози опіоїдів, стикалися з сексуальними проблемами на 50% частіше, ніж їх колеги з контрольної групи. При цьому чинником збільшуючим дані проблеми став вік чоловіків – чим старше чоловік, тим вище ризик еректильної дисфункції.

Зазначимо, що вчені не мають наміру переконувати громадськість у необхідності повної заборони опіоїдів. Однак, як вони підкреслюють, в цьому випадку треба бути гранично обережним. У всякому разі, у експертів накопичується все більше доказів того, що тривале використання медикаментів цієї групи може призводити до різних негативних наслідків.

До порушень сексуальної функції варто додати потенційну наркотичну залежність, проблеми зі сном, зниження виробництва гормонів, а також збільшення ризику падінь і переломів. А про смертельну небезпеку передозування препаратів на опіумні основі і говорити не доводиться!

"); $("#textVersion").text("Як зберегти чоловічу силу?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22987"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зберегти чоловічу силу?