Як зібратись в ділову поїздку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Розпланувавши гардероб заздалегідь, ти зекономиш купу часу для важливих завдань і, можливо, навіть для розваг. Все в твоїх руках!

Для поїздки на 3-5 днів цілком достатньо однієї валізи або місткої сумки. Ось декілька порад про те, що і як правильно упакувати:

1. Важлива деталь № 1 – практичний костюм, при виборі якого варто враховувати зручність і навіть погоду. Заздалегідь визначся зі своїми планами, адже зустрічі, вечірки та інші заходи вимагають особливого дрес-коду. Якщо програма буде дійсно насичена, запасися кількома сорочками і обов’язково захопи змінний комплект повсякденного одягу.

2. Комфортне взуття – не менш важливий пункт. Воно повинне бути міцним і, звичайно ж, зручним. Якщо в програмі поїздки як ділові, так і неформальні заходи, підготуй дві пари – класичні туфлі і пару стильних мокасин іншого від першої пари кольору.

3. Для подорожей у спекотний весняно-літній період роби вибір на користь легких лляних або бавовняних костюмів світлих відтінків хакі. З більш повсякденного одягу захопи сорочки поло, блейзери і модні нині брюки-чінос.

4. Електронні пристрої складай поверх інших речей, а для ще більш швидкого доступу, склади всі девайси в окрему сумку.

5. Металеві аксесуари (годинник, ремінь) упаковуються ще до поїздки в аеропорт, адже їх все одно доведеться зняти для проходження контролю.

"); $("#textVersion").text("Як зібратись в ділову поїздку?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22962"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зібратись в ділову поїздку?